امکان توقف ارسال ایمیل به نسخه اندرویدی جی میل اضافه شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اندروید پلیس، نسخه ۸.۷ برنامه اندرویدی جی میل به کاربران امکان می دهد تا نامه های ارسالی را در صورت تمایل متوقف کنند و جلوی ارسال آنها را بگیرند.

بنابراین اگر شما ایمیلی را ارسال کنید و سپس متوجه شوید که نگارش مطلب مهمی را فراموش کرده اید می توانید با استفاده از قابلیت undo جلوی ارسالش را بگیرید، مطلب مورد نظر را اضافه کنید و سپس مجددا ایمیل خود را ارسال کنید.

گوگل چند هفته ای است ارائه این خدمات را به کاربران خود آغاز کرده و آن را از طریق برخی سرویس های دیگر خود نیز ارائه می کند که به عنوان مثال می توان به خدمات اسناد گوگل اشاره کرد. بنابراین اگر کاربری سندی را در این بخش از طریق جی میل ارسال کند، می تواند جلوی به مقصد رسیدن آن را بگیرد.

برای استفاده از این خدمات باید در زمان ارسال ایمیل به پیام اطلاع رسانی که در پایین نمایشگر می بینید توجه داشته باشید. در صورت توجه به این پیام و انتخاب گزینه undo، پیام شما به بخش پیش نویس منتقل می شود تا بعد از تصحیح و اصلاح مجددا پیامتان را ارسال کنید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هواوی تا سال ۲۰۲۰ برترین سازنده گوشی هوشمند جهان می شود
ارزش افزوده فناوری اطلاعات و ارتباطات ۲۱۲ هزار میلیارد اعلام شد
۴۰ هزار سیم‌کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی قطع شد
شبکه اینترنت «۵جی» عامل احتمالی مرگ پرندگان در هلند