امکان سفارش آنلاین خودروی حمل بار/ ردیابی کالا و جلوگیری از قاچاق


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

حامد تاجدی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در حوزه تولید نرم افزار و از محققان ایرانی بازگشته به کشور از تورنتو کانادا به خبرنگار مهر اظهار داشت: در این شرکت دانش بنیان موفق شدیم نرم افزاری طراحی کنیم که به واسطه آن دو سمت بازار را به هم متصل کنیم.

وی با بیان اینکه این بازارها کارخانه ها و صاحبان بار در یک طرف و طرف دیگر راننده های خودرو های سنگین هستند، بیان کرد: اینها رانندگان خودروهای سنگین بین شهری از جمله خودروهایی مانند خاور، تریلر، کامیون و … هستند.

به گفته تاجدی، به واسطه این نرم افزار، می توان همانند نرم افزاری که اکنون در تهران و برخی شهرستان ها برای مسیرهای درون شهری مسافران به کار گرفته می شود، بار بیش از ۴ تن را حمل کرد.

این محقق خاطر نشان کرد: در صورت درخواست آنلاین یک کارخانه (صاحب بار) خودروی مورد نظر به مبدا فرستاده می شود؛ تمامی مشخصات راننده و خودروی سنگین بعد از تایید شرکت، به متقاضی ارسال می شود.

وی ادامه داد: همچنین قیمت حمل کالا نیز به مشتری ارسال می شود.

تاجدی با بیان اینکه این نرم افزار سرویس رد یابی دارد، گفت: در طول مدت جابجایی بار می توان از روی نرم افزار تشخیص داد که خودرو کجاست؛ بدین صورت از قاچاق و بسیاری تخلفات جلوگیری خواهد شد و مشتری از وضعیت بار خود مطلع است.

وی با تاکید بر اینکه این شبکه در حال گسترش است، تاکید داشت: نصب این نرم افزار بروی گوشی های اندروید امکان پذیر است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دستاوردهای ICT کشور در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» به نمایش گذاشته شد
تماس تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
آسیاتک با جشنواره «نت پاییزی» به استقبال سومین فصل سال رفت
خرید فیزیکی انواع کالا در خانه با فناوری هوش مصنوعی