انتشار تصاویر گوشی های جدید گوگل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جی اس ام آرنا، تصاویری از موبایل های پیکسل ۲ شرکت گوگل قبل از رونمایی منتشر شده است. درهمین راستا به نظر می رسد گوگل در چهارم اکتبر  از دو نسخه موبایل به نام های پیکسل۲ و پیکسل ۲XL رونمایی کند. این موبایل ها برای رقابت با سامسونگ و اپل ساخته شده اند.

طبق گزارش های مختلف موبایل های جدید گوگل باتری بهتر، فضای ذخیره سازی بیشتر و دوربین با کیفیت تری نسبت به رقبایشان خواهند داشت.

به گفته کارشناسان در این موبایل ها از پردازشگرهای اسنپ دراگون۸۳۶ SoC استفاده شده است. همچنین این دستگاه ها دارای صفحه ای خمیده و پنل پشتی شیشه ای خواهند بود.

شرکت ال جی گوشی های پیکسل را می سازد که در رنگ های سفید، سیاه و نوعی آبی با حافظه ذخیره ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت عرضه می شوند. گوشی پیکسل ۲ با قیمت های ۶۴۹ و ۷۴۹ دلار عرضه خواهد شد. نسخه بزرگتر پیکسل ۲ XL نیز با حافظه های مشابه به قیمت های ۸۴۹ و ۹۴۹ دلار فروخته می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پردازنده های گرافیکی ان ویدیا ۶ برابر سریع تر شدند
ماشین یادگیری خالق نرم افزارها را شناسایی می کند
زمینه ارتقای اعضای هیات علمی پژوهشگاه فضایی فراهم می‌شود
خلاصه ای کوتاه از تبلیغات سیاسی در آمریکا