انتشار ویدئویی از موبایل تاشوی هواوی با نمایشگر شکسته


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، هواوی اخیرا فروش موبایل تاشو خود به نام« میت ایکس» را در چین آغاز کرده است.  هواوی پس از اطمینان یافتن از ماندگاری دستگاه با چندماه تاخیر این دستگاه را عرضه کرد.

همچنین این شرکت قصد دارد نسخه ارتقا یافته آن به نام « میت ایکسS» را نیز در ماه های آینده عرضه کند. نسل دوم گوشی های تاشو با نام «میت ایکس۲» نیز در آینده عرضه خواهد شد.

اما اکنون ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که یک هواوی میت ایکس با نمایشگر شکسته را نشان می دهد. هنوز مشخص نیست نمایشگر به دلیل بی احتیاطی کاربر یا اختلالی در دستگاه شکسته است.

البته تاکنون گزارشی درباره مشکلات نمایشگر میت ایکس منتشر نشده است. احتمال دارد  طراحی دستگاه و خم شدن نمایشگر به سمت خارج دلیل اصلی شکستن نمایشگر باشد. در این حالت  کاربر باید مراقبت باشد تا موبایل از دست او نیفتد.

پیش از هواوی، سامسونگ نیز مجبور شد عرضه موبایل تاشو خود را به تاخیر بیندازد. دلیل این اقدام سامسونگ نیز مشکلی در نمایشگر و کیفیت آن بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

قانون مالیات شرکت های فناوری در فرانسه اجرایی شد
آیا هوش مصنوعی به اندازه انسان‌ها خوب است
آمریکا مهلت فروش تیک تاک را تمدید کرد
پهپاد زنبور عسل از دشوارترین موانع عبور می‌کند