انتقاد رییس شورای شهرستان ملارد از آنتن دهی نامناسب همراه اول


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

غلامحسین خدایار، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن انتقاد از آنتن دهی نامناسب و قطع های مکرر ارتباطت همراه اول در این شهرستان اظهار داشت: این آنتن دهی نامناسب مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده و کسی هم پاسخگو نیست.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد افزود: همزمان با اجرای  طرح « یو. سیم» همراه اول در منطقه صفادشت ، بسیاری از مشترکان تلفن همراه اول با اختلال آنتن دهی روبرو شده اند و با وجود اینکه چندین بار کارشناسان همراه اول برای برطرف کردن مشکل به منطقه آمده اند اما همچنان این مشکل پا برجا است.

وی با اشاره به اینکه اختلال تلفن های همراه در منطقه صفادشت  بیش از ۵ ماه  شهروندان منطقه را آزار می دهد ، خاطر نشان کرد: در گذشته و پیش از تشکیل استان البرز ، مدیریت ارتباطات همراه اول غرب استان تهران در شهرستان کرج مستقر بود و با وجود اینکه چندین سال از تشکیل استان البرز می گذرد اما همچنان مدیریت ارتباطات همراه اول استان البرز و غرب استان تهران در کرج مستقر است واین موضوع زیبنده مردم غرب استان تهران نیست.

خدایار  اضافه کرد: با وجود پیگیری های متعدد و نامه نگاری های فراوان مشکل آنتن دهی نامناسب این منطقه برطرف نشده است و شهروندان این منطقه  به شدت از این موضوع ناراحت هستند و به دفعات مکرر خواستار رسیدگی جدی به این موضوع شده اند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد گفت: این منطقه علاوه بر اینکه از مشکل آنتن دهی نامناسب رنج می برد ، با افت شدید سرعت اینترنت شبکه های تلفن همراه اول و ایرانسل روبرو است که باید مسئولان چاره ای اساسی در این زمینه بیاندیشند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

چین درباره گوگل تحقیق می کند
توئیتر حساب کاربری دولت مجارستان را تعلیق کرد
معرفی بهترین کشورها در دورکاری ایام کرونا
احتمال تأیید خرید ۲.۱ میلیارد دلاری فیت بیت توسط گوگل