«انرجایزر» موبایل با دوربین «پاپ آپ» رونمایی می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اندروید پلیس، شرکت «انرجایزر» هم مانند «کوداک» و «پپسی» آخرین برندهایی هستند که تلفن هوشمند تولید می کنند.

کنگره جهانی موبایل چند هفته دیگر برگزار می شود و انرجایزر تصمیم دارد در این رویداد ۲۶ مدل موبایل رونمایی کند که دو نمونه از آنها دوربین های «پاپ آپ» دارند. این نوع دوربین ها هنگام عکاسی از مکان خود بیرون می آیند و آماده می شوند.

برخلاف بیشتر موبایل هایی با این قابلیت، هیچ کدام از تلفن های هوشمند جدید لوکس به حساب نمی آیند.

این دو موبایل با دوربین پاپ آپ Ultimate U۶۲۰S Pop و Ultimate U۶۳۰S Pop نام دارند. مدل U۶۲۰S Pop گزینه لوکس تر است که نمایشگر ۶.۲ اینچی با ۱۰۸۰ پیکسل، تراشه مدیا تک Helio P۷۰,،   ۶ گیگابایت RAM ، ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۳ دوربین پشتی( ۱۶، ۵ و ۲ مگامپیکسل)، دو دوربین جلویی ۱۶ و ۲ مگاپیکسل روی ماژول پاپ آپ دارند.

همچنین باتری این دستگاه ۳۲۰۰ میلی آمپری است.

علاوه بر آن موبایل مذکور دارای حسگر اثر انگشت است که در کنار دستگاه تعبیه شده است.

مدل U۶۳۰S Pop در مقایسه با نمونه قبلی ویژگی های رده بالای کمتری دارد. این دستگاه نمایشگر ۶.۳ اینچی، تراشه مدیا تک، Helio P۲۲,  ۴ گیگابایت RAM، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، ۲ دوربین پشتی ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی، دوربین های جلویی ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی همراه یک باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری است. حسگر اثر انگشت این مدل از موبایل انرجایزر پشت آن تعبیه شده است.

علاوه بر آن این شرکت چند موبایل دیگر نیز عرضه می کند که دوربین پاپ آپ ندارند و مشابه OnePlus ۶T- داری بریدگی هایی شبیه قطره آب هستند. این مدل ها عبارتند از U۶۵۰S U۶۲۰S، و U۵۷۰S. موبایل U۶۵۰S یک نمایشگر ۶.۵ اینچی، تراشه مدیا تک Helio P۲۲، ۴ گیگابایت RAM، ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، ۲ دوربین ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی در پست، یک دوربین ۱۶ پیکسلی در جلو و باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری است.

موبایل U۶۲۰S  ویژگی هایی کاملا متفاوت از U۶۲۰S Pop دارد. این دستگاه یک نمایشگر ۶.۲ اینچی ۷۲۰ پیکسلی، تراشه مدیا تک MT۶۷۶۵، ۴ گیگابایت RAM، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، ۲ دوربین ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی در پست، یک دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی و باتری ۴ هزار میلی آمپری است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

توافق جدید کشورهای G7 چگونه آینده حکمرانی داده را تغییر می دهد
شناسایی گسل‌ها و فرونشست‌ها ماهواره‌ای می‌شود
اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حمله سایبری به سامانه سوخت
تمام زیرساخت‌های ارتباطی کشور بدون مشکل در حال خدمات‌رسانی هستند