اهداف تجاری خود را تعیین نمائید.


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

اهداف مهم از تبلیغات گوگل
این نکته بسیار مهم است که شما دقیقأ بدانید از کمپین تبلیغاتی خود چه می خواهید و چگونه می خواهید موفقیت خود را در تبلیغات گوگل تحلیل و اندازه گیری نمائید. آیا می خواهید ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید؟ به دنبال تولید مشتریان بالقوه بیشتر هستید؟ می خواهید برای دستیابی به این نتایج چه میزان هزینه کنید؟ یک هدف روشن و واضح برای تعیین یک استراتژی در کمپین تبلیغاتی خود تعریف کنید و عوامل تعیین کننده در تحلیل موفقیت خود را در آن زمینه مشخص کنید. اگر شما دارای چندین هدف برای کسب و کار خود هستید، بهتر است که برای هر یک از آنها، کمپین تبلیغاتی جداگانه ای را در نظر بگیرید.

01

برخی از اهداف تجاری که ممکن است برای شما نیز مناسب باشد

  • فروش آنلاین: شما محصولات خود را به صورت آنلاین می فروشید و می خواهید که سفارش های بیشتری بر روی وبسایت خود دریافت نمائید. بطور مثال، ممکن است شما در نظر داشته باشید تا ۱۰۰ جفت کفش راحتی مردانه در ماه مرداد و ۲۰۰ جفت پوتین زنانه در دی ماه بفروشید. تبلیغات گوگل به شما در این زمینه کمک می کند.
  • تماس های تلفنی: شما می خواهید که تماس های تلفنی بیشتری در ارتباط با کسب و کارتان دریافت نمائید. ممکن است شما یک آرایشگر باشید که بخواهید طی یک ماه، نزدیک به ۱۰۰ مشتری به دست آورید. تبلیغات گوگل به شما در این زمینه کمک می کند.
  • بازدید از وبسایت: شما می خواهید که ترافیک بیشتری را روانه وبسایت خود نمائید. بطور مثال، یک وبسایت خبری محلی ممکن است بخواهد در صفحه ورزشی خود در ماه خرداد، حدود ۱۰.۰۰۰ بازدیدکننده در هر روز داشته باشد. تبلیغات گوگل به شما در این زمینه کمک می کند.
  • بازدید از فروشگاه فیزیکی: شما می خواهید میزان آگاهی کاربران را نسبت به فروشگاه فیزیکی خود افزایش دهید و مشتریان بالقوه بیشتری را روانه بازدید از فروشگاه خود نمائید. شاید شما مالک یک فروشگاه آلات موسیقی هستید و می خواهید طی یک ماه حدود ۴۰ گیتار آکوستیک را به فروش برسانید. تبلیغات گوگل به شما در این زمینه کمک می کند.
  • مشتریان بالقوه آنلاین: شما می خواهید مشتریان بالقوه ای را که فرم تماسی را در وبسایت شما تکمیل می کنند و اطلاعاتی را درباره خود در اختیار شما قرار می دهند، بدست آورید. بطور مثال، یک بنگاه بیمه ممکن است بخواهد در هر ماه بیش از ۲۰ بیمه نامه اتومبیل جدید را بفروش برساند. تبلیغات گوگل به شما در این زمینه کمک می کند.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید