اولین رویداد تقاضامحور حوزه فضایی برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، رویداد تقاضامحور حوزه فضایی « new space event ۱» توسط یک مرکز نوآوری فضایی و با همکاری پژوهشگاه فضایی، سازمان فضایی ایران و دانشگاه شریف با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی برگزار می‌شود.

آنچه در این رویداد خواهد گذشت شامل معرفی مرکز نوآوری فضایی، حمایت‌ها و خدمات آن برای استقرار استارت آپ‌ها، شرکت‌ها و تیم‌های دانشجویی است.

در این رویداد ضمن معرفی نیازها و چالش‌های حوزه فضا، نحوه ایده دهی تیم‌ها و RFP‌های موجود به صورت طرح و پروژه ارائه خواهد شد.

دریافت، تجمیع و دسته بندی نیازها و چالش‌های موجود، ترویج فرهنگ استفاده از فضا، کشف افراد علاقه‌مند و توانمند و شبکه‌سازی و تسهیل رفع نیازهای واقعی فضایی از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.

آخرین مهلت ثبت‌نام تیم‌های دانشجویی و استارت‌آپ‌ها و همچنین افراد علاقه‌مند به حوزه فضا برای شرکت در چالش‌ها و ارائه ایده، حداکثر تا ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام شده است.

جزئیات بیشتر در سایت سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی ایران در دسترس است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آئین‌نامه داخلی کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به تصویب رسید
راه اندازی ۵G در آمریکاشرکت های هواپیمایی بین المللی را ترساند
تعرفه و مدل مهندسی شبکه ملی اطلاعات اصلاح می شود
وان پلاس ۲ تلویزیون هوشمند اندرویدی عرضه می کند