اپراتور آمریکایی مشترکانش را مجبور به تعویض گوشی‌های قدیمی می‌کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، ای تی اند تی در ایمیل خود علت این تصمیم را به روزرسانی های فناورانه اعلام کرده و افزوده اگر کاربران از گوشی‌های قدیمی استفاده کنند، قادر به بهره گیری از خدمات ای تی اند تی نخواهند بود. زیرا این اپراتور می‌خواهد فناوری مورد استفاده در شبکه تلفن همراه خود را به روز کند.

در بخشی از این ایمیل تصریح شده اگر کاربران گوشی‌های جدید خریداری نکنند، تا فوریه سال ۲۰۲۲ حتی قادر به برقراری تماس‌های صوتی نیز نخواهند بود. البته متن ایمیل مذکور به گونه‌ای تنظیم شده که مخاطبان به درستی متوجه نمی‌شوند تا فوریه سال ۲۰۲۲ برای تغییر گوشی خود فرصت دارند و همین مساله نارضایتی مشترکان خدمات ای تی اند تی را افزایش داده است.

در ایمیل یادشده به لینکی در صفحه پشتیبانی ای تی اند تی ارجاع داده شده که در آن به کاربران توصیه شده برای پشتیبانی از خدمات تماس صوتی با کیفیت بالا باید گوشی‌های قدیمی خود را تعویض کنند و برای این کار تا فوریه سال ۲۰۲۲ فرصت دارند.

برخی مشتریان ای تی اند تی با حضور در شبکه‌های اجتماعی از اینکه این شرکت فهرست دقیقی از گوشی‌های سازگار با شبکه به روز شده خود را ارائه نکرده نیز اظهار نارضایتی کرده اند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس‌بوک اطلاعاتی درباره توزیع تبلیغات سیاسی افشا می کند
مرکز تبادل اطلاعات کشور باید دارای مدل اقتصادی شود
اجرای قانون شبکه های اجتماعی در فلوریدا لغو شد
مسائل کلیدی در اخلاق فضایی چیست؟