اپلیکیشن آسیاتک به روز رسانی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی آسیاتک، با رشد تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از موبایل به‌عنوان اصلی‌ترین و عمومی‌ترین وسیله ارتباطی در جهان، استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی افزایش یافته است.

بر همین اساس مشترکین آسیاتک می‌توانند در قسمت «سرویس‌های من» اپلیکیشن آسیاتک، همه سرویس‌های آسیاتکی خود از جمله TD LTE، VOIP و ADSL و غیره را مشاهده کرده و صورتحساب‌ها، سوابق پرداخت‌ها و سایر موارد را مدیریت کنند.

همچنین در داشبورد اپلیکیشن آسیاتک، به سادگی مصرف اینترنت شامل مانده حجم و نام سرویس‌های فعلی، قابل مشاهده و مدیریت است و مشترکین می‌توانند در قسمت گزارش‌ها، ریز مصرف، تست کنترل کیفیت سرعت، گزارش هدایا و جوایز را مشاهده و انتخاب کنند. 

این گزارش حاکی است در قسمت درخواست‌های اپلیکیشن آسیاتک نیز امکان درخواست پشتیبانی فراهم بوده و حتی در صورت بروز مشکلات نرم افزاری، مشترکین آسیاتک می توانند درخواست پشتیبانی تلفنی و یا حضوری ارسال کنند.

نکته حائز اهمیت در این اپلیکیشن، وجود یک قسمت برای سوالات متداول است که در آن می‌توان جواب سوالات عمومی و پرتکرار احتمالی را مشاهده کرد.

از نکات قابل توجه دیگر اپلیکیشن آسیاتک امکان خرید انواع سرویس‌های آسیاتک، حجم اضافه، IP، گیگ باکس و بسته‌های سرعتی در قسمت خرید است.

در دسترس بودن کل پنل باشگاه مشتریان آسیاتک با تمامی مزایای  موجود، از دیگر امکانات اپلیکیشن آسیاتک است.

مشترکین آسیاتکی می توانند با مراجعه به آدرس Apps.asiatech.ir پس از نصب اپلیکیشن کاربردی آسیاتک، ۴۰ امتیاز باشگاه مشتریان آسیاتک نیز دریافت کنید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

قانون جدید گوگل برای کروم/ شفاف سازی درباره جمع آوری اطلاعات
ارائه خدمات داده محور به کسب و کارهای استارت آپی
تغییر آیکون اپلیکیشن گوگل فاش شد
تلاش آلمان برای حذف محتوای نامناسب در شبکه های اجتماعی