اپل شبکه اجتماعی ترامپ را برای دانلود عرضه کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «تروث سوشال»، شبکه اجتماعی دونالد ترامپ، در اپ استور اپل ارائه شده است. این امر نشان دهنده بازگشت رییس جمهور سابق آمریکا به شبکه های ا جتماعی پس از مسدود شدن حساب کاربری اش در چند پلتفرم از جمله توئیتر و اینستاگرام است.

اپلیکیشن این شبکه اجتماعی اندکی قبل از نیمه شب یک شنبه ( به وقت آمریکا) در اپ استور برای دانلود عرضه شد. برخی از کاربران اعلام کردند برای ثبت حساب کاربری در این اپ با مشکلاتی روبرو یا به فهرست انتظار اضافه شدند و این پیام برایشان نمایش داده شد: به دلیل تقاضای زیاد، شما را در فهرست انتظار قرار دادیم.

این اپلیکیشن توسط شرکت «گروه رسانه و فناوری ترامپ» به رهبری دوین نونز ( نماینده سابق جمهوری خواه) راه اندازی شده و به گروهی از شبکه های اجتماعی پیوسته که خود را از حامیان آزادی بیان معرفی کرده اند و امیدوارند کاربرانی را جذب کنند که معتقدند دیدگاه هایشان در پلتفرم های اجتماعی وسیع، سرکوب می شود.

افرادی که طی مرحله آزمایشی دعوتنامه استفاده از اپ را دریافت کرده بودند، اکنون می توانند از آن استفاده کنند.

پس از حمله حامیان ترامپ به کنگره در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی و در پی شکست او در انتخابات ریاست جمهوری، فیس بوک، یوتیوب و توئیتر حساب کاربری وی را مسدود کردند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد