ایده های جدید… / امیر کاکایی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

ایده های جدید… / امیر کاکایی

دنیای تبلیغات- بهاریه- امیر کاکایی-

عید آمد و ما خانه خود را نتکاندیم                                                  گردی نستردیم و غباری نستاندیم

زنده‌یاد مهدی اخوان ثالث، اسفند سال ۱۳۴۳

آغاز سال جدید با خانه‌تکانی‌ها و گردگیری‌ها شروع می‌شود؛ اگرچه این خانه‌تکانی‌ها به قوت گذشته باقی نمانده‌ اما تصور این صحنه برای ما همواره حس نوستالژی را با خود به همراه خواهد داشت. امیدوارم با خانه‌تکانی و گردگیری زندگی و دل‌هایتان سال جدید را آغاز کرده باشید و با آغاز سال جدید خودمان، اندیشه‌هایمان و عشقمان به همه زیبایی‌های زندگی نو شده باشد.

همواره شروع سال جدید با خود ایده‌ها جدیدی را به همراه خواهد داشت؛ اینکه ایده‌های جدید در زندگی افراد تا چه اندازه می‌تواند مسیر زندگی آن‌ها را تغییر دهد موضوعی است که به‌شدت بستگی به سبک زندگی این افراد دارد اما موضوعی دیگری که بسیار حائز اهمیت است، نو شدن و بازآفرینی سبک زندگی افراد در سال جدید است. امید می‌رود در سال ۱۳۹۵ این بازآفرینی در سبک زندگی افراد، برای آن‌ها مثمر ثمر واقع شود.

امیر کاکایی- کارشناس تبلیغات- روزنامه نگار


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید