ایران میزبان مسابقات علمی مدیریت پروژه آسیا شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انجمن مدیریت پروژه ایران، میزبانی مسابقات آسیایی مدیریت پروژه (Project Management Championship) در سال ۲۰۱۹ از  سوی انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA) به ایران اعطا شد.

این مسابقات توسط شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران در رده جوانان برگزار می‌شود و دانشجویانی از سراسر آسیا قرار است در آن شرکت کنند.

سید وحید حسینی رئیس کمیته مسابقات قهرمانی مدیریت پروژه در این باره گفت: تیم‌ ملی مدیریت پروژه ایران در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۸ در انستیتو نفت دانشگاه تهران برای کسب مقام قهرمانی آسیا با رقیبان خود به رقابت می پردازد. این مسابقه که توسط IPMA طراحی شده، به روش Simulation برگزار می‌شود و تیم قهرمان به مسابقات جهانی روسیه صعود خواهد کرد.

مرحله انتخابی تیم ملی مدیریت پروژه ایران، اردیبهشت سال جاری برگزار شد و تیم دانشگاه تربیت مدرس در رقابت با تیم‌هایی از دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و هنر به مقام قهرمانی رسید تا به عنوان نماینده ایران در مسابقات آسیایی حضور یابد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

۵ شرکت بزرگ فناوری در آمریکا از خرید و ادغام منع می شوند
نصب دوربین در ون های آمازون رانندگان را ترساند
هدیه همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان
تاثیرات متقابل امنیت فضای مجازی و بلاکچین بررسی شد