ایرپاد پرو جدید رونمایی شد/ ایجاد قابلیت حذف سروصدا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، شرکت اپل از آیرپاد جدید خود به نام «ایرپادپرو» (AirPod Pro )رونمایی کرده است. این ایرپاد دارای ویژگی حذف سروصدای اطراف است.

کاربران می توانند میان ۳ سایز مختلف ایرپاد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین قسمتی از «ایرپادپرو» که داخل گوش قرار می گیرد از جنس سیلیکون است که با توجه به گوش هر فرد شکل آن تغییر می کند. این نخستین باری است که هندزفری های بی سیم اپل با نوک سیلیکونی قابل تنظیم عرضه می شوند.

علاوه بر این موارد ایرپاد پرو جدید ضدآب و ضدعرق است بنابراین می توان هنگام انجام فعالیت های مختلف مانند ورزش کردن نیز از آنها استفاده کرد.

در کنار این موارد دو میکروفون با نرم افزار های پیشرفته در ایرپادها نصب شده که دارای فناوری حذف سروصدای اطراف هستند. به این ترتیب  فرد راحت تر می تواند به موسیقی گوش کند یا با تلفن صحت کند.

ایرپاد جدید همراه قاب شارژ مخصوص خود عرضه می شود اما طراحی آن کاملا متفاوت است. علاوه بر تمام ویژگی های گفته شده، ایرپادها مجهز به سیستم تهویه هستند و ناراحتی‌های رایج به خاطر قرارگیری نامناسب در گوش و تکان خوردن و درآمدن ایرپاد از گوش را به حداقل رسانده است.

 همچنین دو میکروفون روی ایرپادها نصب شده که مجهز به نرم افزاری پیشرفته است و به طور  مداوم گوش فرد و هدفون را بررسی می کند.

این میکروفون ها سروصدای پس زمینه را حذف می کنند و به کاربر کمک می کنند تا بهتر به موسیقی مورد علاقه خود گوش کند. یکی از میکروفون ها سروصدای اطراف کاربر را رصد می کند و به این ترتیب ایرپاد یک موج معادل اما معکوس ایجاد می‌کند تا صدای مزاحم پس زمینه را لغو کند. میکروفون دوم در قسمت داخلی هدفون قرار دارد و سروصدای های دیگر  را ردیابی می کند.

اپل ادعا می کند ویژگی حذف سروصدا به طور مداوم و با سرعت ۲۰۰ بار در ثانیه کار می‌کند.

قیمت ایرپادپرو اکنون ۲۴۹ دلار اعلام شده که ۶۰ دلار گرانتر از نسخه قبلی این گجت است. کاربران می توانند از فردا این محصول را در فروشگاه ها بخرند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مدیریت VPN در کشور اجرایی می شود
گوگل زیر ذره بین سازمان نظارت بر رقابت انگلیس قرار گرفت
افتتاح مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول
هیچ جناحی اراده راه اندازی پیام رسان بومی را نداشت