اینترنت ماهواره ای اسپیس ایکس در کانادا آزمایش می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، اسپیس ایکس به زودی سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک را برای ساکنان کانادا ارائه می کند.

قانونگذاران این کشور همراه وزارت نوآوری علوم و توسعه اقتصادی کانادا با درخواست اسپیس  ایکس در این باره موافقت کرده اند و اجازه می دهند به طور آزمایشی دسترسی به سرویس اینترنت استارلینک در این کشور فراهم شود.

قرار است اسپیس ایکس این طرح آزمایشی را نخست در بخش های روستایی کانادا اجرا کند.

آزمایش این سرویس چند قبل و پس از آن آغاز شد که اسپیس ایکس ایمیل هایی به کاربرانی ارسال کرد که خواهان اطلاعات بیشتر در این باره بودند. 

سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک در آمریکا با هزینه ماهانه ۹۹ دلار عرضه می شود و علاوه بر آن مشتریان با ۴۹۹ دلار هزینه سخت افزار مورد نیاز را پرداخت کنند.

البته این شرکت در ایمیل برای کاربران توضیح داده در اوایل این سرویس دچار اختلال خواهد بود و احتمالا در بازه هایی کوتاه مدت نیز قطع خواهد شد. اما برخی کاربران گزارش های مثبتی از عملکرد اینترنت ماهواره ای استارلینک ثبت کرده اند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

روسیه از واتس‌اپ شکایت می‌کند
طرح صیانت تا اجرا چند گام دیگر دارد/حضور فعالانICT در تصویب نهایی
دفتری هم در ایران تأسیس نشود از مسدودسازی خبری نیست
فیس بوک و گوگل واکسیناسیون کارمندان را اجباری کردند