بازاریابی حوزه نرم افزار تسهیل می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز تفاهم نامه ای بین ستاد فرهنگ سازی دانش بنیان، ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال هوشمندسازی و یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه توسعه کسب و کار منعقد شد.

این تفاهم نامه در راستای فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و کمک به زیست بوم کارآفرینی، کمک به هم افزایی و آگاهی بخشی قابلیت های زیست بوم کارآفرینی و مهارت افزایی و آموزش های تخصصی و کاربردی منعقد شده است.

این شرکت دانش بنیان که موفق به تولید و راه اندازی اجزای زیست بوم کارآفرینی در قالب یک پلتفرم شده در راستای کمک به بازاریابی و تضمین بازار فریلنسرها و ایجاد امکان درآمدزایی برای افراد آموزش دیده فعالیت می کند.

همچنین این شرکت در راستای برگزاری بوت کمپ های مهارت محور و توانمندسازی مراجعه کنندگان و غنی سازی آموزشی برای افراد آموزش دیده فعالیت می کند.

مدت این تفاهم نامه یک ساله است. این شرکت دانش بنیان که به عنوان یک پلتفرم محسوب می شود مجموعه ای از متقاضیان نرم افزارها، نرم افزارنویس ها را گرد هم می آورد تا نیازها بتوانند در نهایت به برنامه یا اپلیکیشنی تبدیل شود.

این پلتفرم می تواند بازارگاهی برای معرفی نرم افزارهای تولیدشده به واسطه فریلنسرها و متقاضیان باشد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارائه خدمات داده محور به کسب و کارهای استارت آپی
تغییر آیکون اپلیکیشن گوگل فاش شد
تلاش آلمان برای حذف محتوای نامناسب در شبکه های اجتماعی
هکرها در جستجوی میلیون‌ها سیستم مدیریت محتوای وردپرس