بازدید نمایندگان مجلس از مدرن‌ترین و پرظرفیت‌ترین دیتاسنتر کشور


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در این بازدید سیدجواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری، مهدی مظهری و محمد ستاری از مشاورین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونین و مدیران ارشد شرکت آسیاتک حضور داشتند.

بر اساس این گزارش در این بازدید، حسین علیمحمدی معاون کسب و کار شرکت آسیاتک علاوه بر معرفی علل انتخاب برج میلاد تهران به عنوان ششمین برج بلند مخابراتی جهان برای استقرار دیتا سنتر ملی آسیاتک، توضیحات کاملی در خصوص انواع خدمات شرکت آسیاتک شامل خدمات سرور و دیتا سنتر، میزبانی داده ها، دامنه، اینترنت پر سرعت ADSL۲+ ، پهنای باند اختصاصی و اشتراکی، تلفن ثابت و سرویس‌های مبتنی بر رسانه‌های تعاملی ارائه کرد.

در این بازدید کلیه بخش‌های دیتا سنتر آسیاتک شامل سیستم‌های برق رسانی و برق پشتیبان، سیستم‌های امنیتی و نظارتی ۲۴ ساعته و همچنین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در مدرن‌ترین و پرظرفیت‌ترین دیتاسنتر کشور مورد بازدید قرار گرفته و توضیحات کاملی در خصوص چگونگی عملکرد آن ارائه شد.

در ادامه این بازدید سیدجواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: زیر ساخت‌های بسیار مناسبی توسط شرکت آسیاتک به عنوان بخش خصوصی ایجاد شده که به جز قدردانی، نیاز به حمایت جدی و همه جانبه برای توسعه زیرساخت های آن وجود دارد.

وی ادامه داد: در این بازدید مشخص شد علاوه بر حمایت از توسعه زیرساخت‌ها، فعالیت در جهت فرهنگ‌سازی و اصلاح الگو و روش مصرف باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد. در دیتا سنتر آسیاتک ظرفیت‌های بسیار زیادی با تلاش جوانان و متخصصان بوجود آمده و آماده بهره برداری است که با افزایش آگاهی مخاطبین و حمایت‌های دولت در زمینه ارائه تسهیلات به مخاطبان، می‌تواند از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل شده تا منابع بخش خصوصی به صورت بهینه استفاده شده و باعث تولید و اشتغال شود.

احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید ضمن تقدیر از آسیاتک به دلیل سرمایه گذاری قابل توجه و ایجاد دیتا سنتر مجهز با استانداردهای بین‌المللی افزود: با بررسی این دستاوردها مشخص شد که مدیریتی قوی و نیروهایی متخصص و کارآمد در آسیاتک مشغول به فعالیت هستند.

وی ادامه داد: فعالیت‌های آسیاتک در همه زمینه ها نیاز به حمایت دارد و سعی خواهیم کرد با همکاری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و نمایندگان و اعضای کمیسیون‌های انرژی و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، فضای مطلوبی را برای ادامه فعالیت‌های مثبت شرکت آسیاتک فراهم آوریم.

نماینده مردم کرمانشاه در پایان گفت: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مسئولین بحث اشتغال‌زایی است و من از همین جا اعلام می‌کنم از همه توانم در مجلس به عنوان نماینده مردم استفاده کرده تا شرایط برای ارتقاء بخش خصوصی و کمک به اشتغال‌زایی در آن، استفاده می‌کنم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شرکت‌های تجاری هدف اول حملات سایبری دولت‌ها شده اند
متوسط زمان ترخیص و ورود تجهیزات ICT به کشور کاهش یافت
شماره‌های ویژه تاریخ تولد سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد
فشار بر شرکتهای فناوری برای مقابله با سواستفاده آنلاین از کودکان