بازرسی استانی رگولاتوری برای تامین حقوق مشترکان خدمات ارتباطی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیمان قره‌داغی مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری با بیان این خبر از بررسی وضعیت ارتباطی استان مازندران در بازرسی ویژه رگولاتوری پس از استان قزوین خبر داد.

وی گفت: تیم بازرسان ویژه ستادی رگولاتوری با هدف نظارت پیشگیرانه، تامین حقوق مشترکان و اطمینان از اجرای کامل قوانین و مقررات بعد از استان قزوین به استان مازندران اعزام شدند.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از بازدید و بازرسی از اجرای صحیح فرایند تخلیه خطوط بدهکار تلفن ثابت و کیفیت پاسخگوئی در مراکز تماس شرکت مخابرات ایران، اجرای صحیح فرایند احراز هویت در دفاتر فروش اپراتورهای سیار و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان مازندران خبر داد.

قره‌داغی با اشاره به هماهنگی انجام شده با شرکت مخابرات ایران در استان مازندران افزود: در حال حاضر منطقه مخابراتی این استان برای برگرداندن تمامی خطوط تلفن ثابت تخلیه شده به مشترکین آمادگی لازم را دارد و تمامی مشترکانی که خط تلفن ثابت آنها به علت بدهی تخلیه شده می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی مربوط و پرداخت بدهی‌های معوقه برای بازگرداندن و اتصال مجدد خط تلفن خود درخواست بدهند و اپراتور با رعایت مصوبه ۲۰۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای دایری خط اقدام می‌کند.

وی درباره وضعیت مراکز تماس شرکت مخابرات مازندران اظهار داشت: نتایج ارزیابی تیم بازدید و بازرسی رگولاتوری از شاخصهای کلیدی پشتیبانی مرکز تماس شامل زمان انتظار پاسخگوئی، رضایتمندی مشترکان، آموزش و سطح کیفیت پاسخگوئی نفرات، شرایط فیزیکی محل مرکز تماس، فرآیندهای پاسخگوئی و اطلاعات مورد نیاز فرد پاسخگو نشان می‌دهد میانگین شاخصها در این استان مناسب است.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده سازمان تنظیم مقررات ارتباطات با اشاره به راه‌اندازی بخش رضایت‌سنجی مشترکین تلفن ثابت در بخش خرابی تلفن شرکت مخابرات ایران (۲۰۱۱۷) به عنوان اقدام مثبت در پاسخگوئی به مشترکان، درباره نتایج بازدید از دفاتر فروش اپراتورهای سیار و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان مازندران افزود: نتایج بازدیدها از دفاتر فروش اپراتورهای همراه نشان می‌دهد کارکنان برخی از دفاتر برای اجرای کامل فرایند ارسال رمز یکبار مصرف (One Time Password) به طور مناسب آموزش ندیده بودند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس‌بوک اطلاعاتی درباره توزیع تبلیغات سیاسی افشا می کند
مرکز تبادل اطلاعات کشور باید دارای مدل اقتصادی شود
اجرای قانون شبکه های اجتماعی در فلوریدا لغو شد
مسائل کلیدی در اخلاق فضایی چیست؟