با این نرم افزار به سادگی آب خوردن ربات بسازید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فیز، با استفاده از این ابزار به راحتی می توان ربات های چهار چرخ یا چهارپا تولید کرد. این ابزار ابتدا ربات های مذکور را طراحی می کند و سپس می توان مدل طراحی شده را با استفاده از چاپگرهای سه بعدی تولید و عرضه کرد.

این نرم افزار طراحی دارای رابط کاربری ساده ای است که به کاربران امکان می دهد اجزای مختلف ربات را از میان مجموعه ای از اجزای پیش فرض انتخاب کنند. این اجزا با یکدیگر سازگاری داشته و می توان آنها را به راحتی در کنار یکدیگر قرار داد.

در نهایت با استفاده از تعدادی ابزار ارتباطی و دیسک می توان بخش های اصلی این ربات ها را به هم متصل کرد و رباتی کامل را برای چاپ سه بعدی آماده کرد.

قبل از انجام چاپ، نرم افزار تست شبیه سازی حرکت ربات را اجرا می کند تا مشخص شود فعالیت هر ربات در فضای واقعی تا چه حد با آنچه که تصور می شود، مطابقت دارد.

صرفه جویی در وقت و هزینه و تسهیل طراحی و ساخت ربات برای عموم علاقمندان از جمله مزایای استفاده از این روش است. البته هنوز تا تکمیل این نرم افزار و استفاده عمومی از آن راه درازی در پیش است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

چین درباره گوگل تحقیق می کند
توئیتر حساب کاربری دولت مجارستان را تعلیق کرد
معرفی بهترین کشورها در دورکاری ایام کرونا
احتمال تأیید خرید ۲.۱ میلیارد دلاری فیت بیت توسط گوگل