با تامین اعتبار، برنامه های شرکت مخابرات در سال ۱۴۰۱ محقق می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت مخابرات ایران، دکتر ابراهیم محمودزاده در جلسه پایانی سال ۱۴۰۰ با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران ستاد و مناطق افزود: درآمد شرکت مخابرات ایران تکافوی نیازهای توسعه ای آن را نمی دهد باید با تامین منابع و اصلاح درآمد و هزینه ها تحولی در این شرکت بوجود آوریم.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی دقیق می توان خدمات مخابراتی و ارتباطی با سرعت و حجم بالا و ارزان تر در اختیار مردم قرار داد و گفت: تحقق ارایه خدمات مخابرات می تواند با سرمایه گذاری موثری برای بهینه سازی شبکه مخابراتی کشور صورت گیرد. همچنین با اصلاح تعرفه ها، هزینه های موجود شرکت مخابرات ایران پوشش داده خواهد شد و شرکت به سمت توسعه ای پایدار حرکت خواهد کرد.

محمود زاده با تاکید بر توسعه بیشتر در شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با توجه به تامین منابع، تمامی مناطق مخابراتی در اجرای برنامه های تحولی شرکت فعال تر شوند.

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به وجود مشکلات و مسایل در شرکت مخابرات ایران بر تلاش و هم افزایی بیشتر تاکید کرد و گفت: از تمامی مدیران و کارکنان مجموعه مخابرات تشکر می کنم و امیدوارم سالی پر بار برای مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور باشد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بکارگیری تجربیات ارتش در بومی‌سازی تجهیزات نرم‌افزاری وسخت‌افزاری
تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار