با حضور مسعود فراستی و امیرحسین نوریان، دوره نقد تبلیغات برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

با حضور مسعود فراستی و امیرحسین نوریان، دوره نقد تبلیغات برگزار می شود

دنیای تبلیغات- واحد خبر- اولین دوره حضوری “نقد تبلیغات” با حضور مسعود فراستی و امیرحسین نوریان توسط دنیای تبلیغات با همکاری کافه راندوو برگزار می شود.

این دوره که مختص مدیران تبلیغات، برند و بازاریابیِ شرکت های مطرح می باشد در ۱۵ ساعت و طی پنج روز برگزار می شود.

 

نقد تبلیغات فراستی نوریان

در این دوره استاد مسعود فراستی منتقد مشهور ایران به بیان ماهیت نقد، نحوه دیدن مقوله های مورد نقد، فرم، محتوا، انواع روش های تحلیل و بیان مصادیق نکات آموزش داده شده خواهد پرداخت.

همچنین امیرحسین نوریان، منتقد و تحلیلگر تبلیغات، در خصوص انواع تبلیغات، مدیاهای گوناگون، روش های اقناع مخاطبان در آگهی های تبلیغاتی و بیان مثال های موفق و ناموفق در هر حوزه خواهد پرداخت.

در دو روز پایانی و در شش ساعت کارگاه های نقد تبلیغات با مثال هایی از انواع تبلیغات ایرانی و خارجی در مدیاهای مختلف با حضور هر دو مدرس برگزار گردد.

این دوره از نیمه دوم اردیبهشت در روزهای دوشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

ظرفیت دوره با توجه به وجود کارگاه ها حداکثر ده نفر می باشد.

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۵۶۴۴۸۱۰۱ آقای مهندس حمید فدایی تماس حاصل فرمایید.

 


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید