با حلول بهار ، ما به خواب زمستانی فرو نرویم… / دکتر محمود محمدیان


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

با حلول بهار ، ما به خواب زمستانی فرو نرویم… / دکتر محمود محمدیان

دنیای تبلیغات- بهاریه – دکتر محمود محمدیان- نمی دونم مطالبی که می نویسم از جنس بهاریه است یا نه اما هر چه هست باید بگم که من زیاد حوصله تایپ کردن ندارم و همیشه از زیرش در می رم اما چند نفر محدود هستن که وقتی کاری ازم بخوام کمتر از زیرش در می رم . یکیشون آقای امیرحسین نوریانه که خیلی بهشون ارادت دارم به دلیل رفتار و گفتار حرفه ایشون . برای همین تا گفت دوست داره بهاریه من هم در بین سایرین باشه دست به تایپ شدم.

راستش اهمیت دادن به بهار جزو سنتهای بسیار باستانی ما ایرانیاست و البته در آن حکمتهای بسیاری هست چون مقارن با رویش و احیای طبیعت، و جزو بهترین لحظات این طبیعت و بسیار معنا دار است.

البته علیرغم تمام این حکمتها من خودم نیمه دوم سال به ویژه نیمه آخر رو همیشه ترجیح می دهم. اساسا سرما رو دوست دارم و بیشتر لحظه های ناب برای من در زمستان معنا پیدا می کنه . شاید دلیلش اینه که من در زمستان به دنیا اومدم و به نوعی با سردی و سرما عجین شدم. حس و حال زمستان برای من غیر قابل قیاس با نیمه اول سال است.

راستش همه می دونیم که کشور ما یک کشور نیمه دوم است و اساسا علیرغم همه تبریکایی که به هم برای حلول بهار می گیم اجماعا می دونیم که کشور در نیمه اول در خواب زمستانی فرو می رود ( شاید باید بگم خواب تابستانی ) . و یواش یواش در نیمه دوم شروع به بیدار شدن می کند ( البته اگه همت کنیم )

با این همه امیدوارم که با حلول بهار ، ما به خواب زمستانی فرو نرویم و دست از تلاش و کوشش نکشیم . بدون شک مجموعه دنیای تبلیغات به مدیریت آقای امیرحسین نوریان و تیم مجرب و حرفه ای خود جزو معدود سایتهای حرفه ای در حوزه بازاریابی

، برندینگ و تبلیغات محسوب می شود که امید دارم در سال جدید نیز موفق باشد و به دور از هیاهوی بیخود برخی از سایتهای غیرحرفه ای با موفقیت به کار خود ادامه دهد

هر چقدر آدمهای حرفه ای مانند شما بیشتر برند شوند آدمای غیرحرفه ای زودتر رفتارهای خود را اصلاح می کنند . پاینده باشید.

 

دکتر محمود محمدیان – عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی

مدرس و مشاور تبلیغات، بازاریابی و برند


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید