با ویدئوهای ۱۰ ثانیه ای از سرگرمی های اطراف باخبر شوید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترند، Enke یک اپلیکیشن جدید iOS است که به کاربران اجازه می دهد با ویدئوهای ۱۰ ثانیه ای که روی نقشه دیجیتالی شهر منتشر می شود،  از تفریحات و سرگرمی های اطراف خود با خبر شوند.  این ویدئوها پس از ۲۴ ساعت خود به خود حذف می شوند.

 محتویات این ویدئوها براساس غذا، خرید و سرگرمی ها  تقسیم  می شود.  

ایده اصلی این اپلیکیشن به «ایوان داد» و «شیران ناناپراگسام»  تعلق دارد. آنها به دنبال تولید اپلیکیشینی بودند که افراد به کمک آن بتوانند برای وقت آزاد و تفریحات خود تصمیم گیری کنند.

 اپلیکیشن مذکور  با کمک  برنامه Google Firecase همراه Google Places  و Maps ساخته شده است. تمام محتویات نیز  توسط کاربران آپلود می شود. به عبارت دیگر کاربران ویدئوهای ۱۰ ثانیه ای آپلود و سپس مکان آن را روی نقشه در اپلیکیشن مشخص می کنند.

ویدئو کلیپ ها با جزییات دیگر در مکان (از جمله ساعت برنامه، اطلاعات تماس و غیره) ارائه می شود.   این اپلکیشن همچنین نشان می دهد در هر رویداد چند نفر شرکت کرده اند.

نسخه اندروید این اپلیکیشن نیز تاپایان سال عرضه می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بدون حضور خودتان در عکس سلفی بگیرید!
مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود
مایکروسافت از فایل های شخصی کاربران محافظت می کند
احساس حضور در تالار موسیقی با تبلت‌ جدید هوآوی