برترین اپراتور تلفن همراه روسیه فروش گوشی‌ با تخفیف را آغاز کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این اپراتور به مصرف‌کنندگان روسی جایگزین‌های ارزان‌تری به جای گوشی‌های تازه ارائه می‌دهد و معتقد است با استفاده از این روش تورم کاهش می‌یابد و توطئه شرکت‌های غربی در زمینه تعلیق ارسال محموله‌های حاوی گوشی‌های هوشمند جدید به روسیه خنثی می‌شود.

اپل فروش همه محصولات خود را در روسیه در اوایل ماه مارس متوقف کرد، اپل یکی از شرکت‌های غربی است که در واکنش به حمله روسیه به اوکراین از مسکو فاصله گرفته است.

روزنامه کومرسانت اخیراً گزارش داد که فروش برندهای چینی گوشی‌های هوشمند در روسیه در دو هفته اول ماه مارس دو برابر شده است.

اکنون، ام تی اس گوشی‌های هوشمند برندهای چینی مانند هواوی، هانر، شیوآمی و همچنین تولیدکننده کره جنوبی را با تخفیف‌هایی حداکثر ۵۰ درصدی ارائه می‌کند. قرار است تنوع این گوشی‌ها افزایش یابد.

پاول سوخواروف، رئیس توسعه شبکه خرده‌فروشی ام تی اس، گفت: این فرصت خوبی برای شرکت ما است تا به مصرف‌کنندگان راه دیگری برای صرفه‌جویی در جهت خرید گوشی‌های باکیفیت ارائه دهد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند
ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است