بررسی اخراج‌های گسترده آمازون توسط دولت آمریکا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، اعضای هیأت ملی روابط کار در آمریکا که یکی از زیرمجموعه‌های دولت فدرال این کشور محسوب می‌شود و وظیفه آن کسب اطمینان از اجرای قوانین کار در آمریکا و عدم تحمیل شرایط ناعادلانه به کارگران است، در زمینه تخلفات آمازون در ارتباط با اخراج کارمندان معترض تحقیق می‌کند.

از مدتی قبل تعدادی از کارکنان اخراجی شرکت آمازون در گفتگو با رسانه‌ها تاکید کرده بودند علت اخراج آنها سازماندهی اعتراضان کارگری بوده است. همچنین برخی از این افراد تصریح کرده‌اند به علت شرکت در اعتراض‌های کارگری اخراج شده‌اند. برخی از این افراد نیز که اخراج نشده‌اند پاسخگوی سوالاتی برای شناسایی سایر عوامل اعتراض‌ها بوده‌اند.

هیأت ملی روابط کار آمریکا تا به حال حاضر نشده بود در مورد تخلفات آمازون تحقیق کند، اما به دنبال درخواست‌های گسترده کارمندان آمازون به موضوع ورود کرد.

آمازون از سوی کارکنان خود متهم است که سلامت آنها را به خطر انداخته و به رفاه و امنیت کارکنانش بی توجه بوده است. زیرا به قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در ایام شیوع ویروس کرونا بی توجهی کرده است. همچنین این شرکت بدون تعقیب سیاست اعلام هشدار تدریجی به ناگهان مجازات‌های سختی را بر علیه آنها اعمال می‌کند. آمازون پیش از این انتقادهای مذکور را رد کرده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دوره آنلاین آشنایی با فناوری های توانمندساز برگزار شد
۳ ایده برتر در حوزه ناوبری فضایی معرفی شدند
میانگین سرعت خودروها در کلانشهرها طبق اطلاعات «بلد»
زمینه دیجیتالیزه شدن اقتصاد بیمه فراهم شد