بررسی دغدغه های کسب وکارهای فضای مجازی با وزیر پیشنهادی ارتباطات


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، مجید نصیرایی در خصوص جزئیات نشست صبح امروز کمیسیون فرهنگی با عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این جلسه وزیر پیشنهادی ICT برنامه‌ها و اولویت‌هایی که در دستور کارشان قرار دارد را با اعضای کمیسیون فرهنگی مطرح و تشریح کردند و همکاران ما در این کمیسیون نیز موضوعات مدنظر خود را با وزیر پیشنهادی در میان گذاشتند.

وی گفت: دو محوری که مهمترین مباحث جلسه امروز را به خود اختصاص داد بحث شبکه ملی اطلاعات و نیز حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی بود که از دغدغه جدی و از اهم موضوعات این جلسه محسوب می‌شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: خوشبختانه در برنامه‌های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات به موضوع شبکه ملی اطلاعات پرداخته شده است.

وی افزود: موضوع حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی یکی از دغدغه‌های اصلی است که در کمیسیون فرهنگی به طور جدی به آن پرداخته شده و مباحث مدنظر به وزیر پیشنهادی ICT منعکس شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حملات دی او اس نتیجه بخش تر و قدرتمندانه‌تر شده‌اند
دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد