برنامه موبایلی برای خرید آنی هر چیزی که می پسندید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، برنامه لنز شرکت پینترست که در ماه مارس گذشته عرضه شده بود و تا به حال برای یافتن دستورالعمل پخت غذاهای جدید و خوشمزه بر مبنای عکس های گرفته شده از آن غذاها کاربرد داشت، به تازگی قابلیت های جذاب دیگری هم پیدا کرده است.

لنز در واقع یک برنامه جستجوی بصری است که به شما کمک می کند بتوانید هر چیزی که عکسش را با دوربین گوشی گرفته اید، خریداری کنید. این قابلیت خرید از طریق همکاری پینترست مالک برنامه لنز با شرکت فناوری تارگت تقویت شده است.

از این پس کاربران این برنامه پس از عکس گرفتن از کالایی به نیت خرید دارند، به برنامه موبایلی تارگت متصل شده و می توانند فرایند خرید را به صورت آنلاین تکمیل کرده یا با دریافت آدرس به محل فروش فیزیکی کالای مورد نظر مراجعه کنند.

این همکاری موجب می شود تا کاربران برای خرید تنها به گوشی خود متکی باشند. همچنین از طریق این خدمات مشاهده کالاهای مشابه خریداری شده توسط دیگر افراد از طریق قابلیت جستجوی بصری ممکن است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پارلر خواهان احیای سرویس در آمازون شد
حمایت از ایده های هوش مصنوعی برای تحلیل متون کتابخانه‌ای
ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
لنز ایرانسل میزبان اجرای آنلاین نمایش «زخم مدینه»