برنامه کاری کارکنان گوگل منعطف شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، ساندار پیچای مدیر عامل گوگل می‌گوید این شرکت برنامه کاری هفتگی هیبریدی را به کارمندان خود پیشنهاد داده که مبتنی بر سه روز کار در خارج از دفاتر گوگل و دو روز کار در محلی است که خود کارمندان آن را مناسب تشخیص می‌دهند.

البته تصمیم گیری نهایی در مورد محل کار دو روز دیگر بستگی به محصول در حال تولید از یک سو و گروهی که فرد در آن کار می‌کند از سوی دیگر دارد.

گوگل همچنین قصد دارد تا اواسط ماه ژوئن فرایندی را پیشنهاد دهد که بر مبنای آن ثبت تقاضای کار از دفتری متفاوت از دفتر کار اصلی فرد ممکن شود. از این طریق کارکنان می‌توانند حداکثر تا چهار هفته از محلی غیر از محل کار اصلی و ثبت شده خود به فعالیت ادامه دهند.

همچنین گوگل قصد دارد به اعضای گروه‌های کاری مشترک امکان دهد تا بدون آنکه همه در یک محل حضور داشته باشند از مکان‌های مختلف فعالیت‌های حرفه‌ای خود را تعقیب کنند. برآورد خود این شرکت آن است که حداقل ۶۰ درصد از کارکنان گوگل تمایل دارند هفته‌ای چند روز در محل کار خود حضور یابند، ۲۰ درصد به تداوم کار از منزل تمایل دارند و ۲۰ درصد باقیمانده هم به کار از مراکز جدید گوگل علاقه نشان خواهند داد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اسنپ چت مدیر ایمنی پلتفرم استخدام کرد
فیس بوک از آسیب اینستاگرام به نوجوانان آگاه بوده است
ضرورت استفاده از ظرفیت ارتباطات روستایی برای توسعه اقتصاد دیجیتال
برگزاری پنجمین کنفرانس مهندسی مخابرات ایران با حمایت ایرانسل