بروز آسیب‌پذیری‌های بحرانی در محصولات سیسکو


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ماهر، شرکت ‫سیسکو طی یک هفته اخیر به منظور وصله آسیب‌پذیری‌های موجود در ۱۰ محصول خود به‌روزرسانی‌هایی را منتشر کرده است.

در این بین دو محصول Cisco HyperFlex HX و Cisco SD-WAN vManage Software دارای ‫آسیب‌پذیری های بحرانی هستند.

با توجه به اینکه هیچ‌گونه روش موقتی جهت کاهش مخاطرات آسیب‌پذیری‌های مذکور منتشر نشده است مرکز ماهر توصیه کرده است که کاربران هرچه سریع‌تر آسیب‌پذیر بودن دستگاه‌های سیسکو خود را از طریق لینک زیر بررسی کرده و نسبت به به‌روزرسانی سیستم‌های آسیب‌پذیر اقدام کنند.

https://tools.cisco.com/security/center/publicationListing.x?product=Cisco&impact=critical,high&last_published=۲۰۲۱%۲۰May&sort=-day_sir#~Vulnerabilities

مرکز ماهر تاکید کرد: دو مورد از محصولات سیسکو دارای آسیب‌پذیری با شدت بحرانی ۹.۸ و ۹.۱ و سایر موارد دارای شدت بالا هستند.

بهره‌برداری موفقیت‌آمیز از این آسیب‌پذیری‌های بحرانی منجر به اجرای کد از راه دور، ارتقای امتیاز و اجرای حملات تزریق دستور در دستگاه‌های آسیب‌پذیر خواهد شد.

در جدول زیر اطلاعات مختصری از آسیب‌پذیری‌های مورد بحث آورده شده است.

بروز آسیب‌پذیری‌های بحرانی در محصولات سیسکو


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اسنپ چت مدیر ایمنی پلتفرم استخدام کرد
فیس بوک از آسیب اینستاگرام به نوجوانان آگاه بوده است
ضرورت استفاده از ظرفیت ارتباطات روستایی برای توسعه اقتصاد دیجیتال
برگزاری پنجمین کنفرانس مهندسی مخابرات ایران با حمایت ایرانسل