بروز اختلال در ارتباط تلفنی مشترکان ۷ مرکز مخابراتی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی ولیعصر (عج)، ابوذر، بعثت و پیام نور در حال انجام است و در مراکز  مخابراتی شهید غریبی، شهید دستغیب و شهید منتظری از فردا ۱۰ بهمن ماه آغاز می‌شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات بعثت با پیش شماره های ۵۵۰۴ الی ۵۵۰۸، ۵۵۳۲ الی ۵۵۳۵، ۵۵۱۸ در محدوده خیابانهای احدی، خالقی پور، اکبر مشهدی، کارگر سامانی، شیرمحمدی و در مرکز مخابرات پیام نور با پیش شماره های ۴۴۴۰ الی ۴۴۴۹، ۴۴۶۰ الی ۴۴۶۲، ۴۴۲۷، ۴۴۲۹، ۴۴۸۹، ۴۶۰۴ در محدوده خیابانهای همیلا، همت، عدل، پارک نهج البلاغه تا فردا با اختلال همراه است.

درهمین حال ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات ولیعصر (عج) با پیش شماره های ۷۷۵۰ الی ۷۷۵۳ و ۷۷۶۰ الی ۷۷۶۸ در محدوده خیابان های شهید محلوجیان، شهید عزیزآبادی ، شهید اجاره دار و شهید نامجو و در مرکز مخابرات ابوذر با پیش شماره های ۶۶۶۰ الی ۶۶۶۹ ، ۶۶۱۰ ، ۶۶۱۵ ، ۶۶۱۹ ، ۶۶۲۸ ، ۶۶۳۹ ، ۶۵۸۱ و ۶۵۸۳ در محدوده خیابان های شهید سبحانی ، بلوار معلم ، بلوار الغدیر و بزرگراه فتح تا فردا دچار اختلال است.

با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید غریبی با پیش شماره های ۲۲۲۰ الی ۲۲۲۴، ۲۲۳۹، ۲۲۶۷، ۲۲۶۹ و ۲۶۴۵ در محدوده خیابان فاطمیه، مهر ۳ و مهر ۴ به مدت ۷۲ ساعت و در مرکز مخابرات شهید دستغیب از ساعت ۲ بامداد دهم بهمن ماه به مدت ۴ ساعت و در مرکز مخابرات شهید منتظری از ساعت ۲۴ دهم بهمن ماه به مدت ۶ ساعت با اختلال همراه است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

قطع تلگرام جهانی بود/در مشکل پیش آمده هیچ تقصیری نداشتیم
تجربیات فناورانه تهران و بارسلون در مواجهه با کرونا بررسی شد
صندوق پژوهش و فناوری فضایی تاسیس می شود
۲ طرح اختراعی فضایی گواهی اعتبارسنجی علمی دریافت کردند