بروز اختلال در ارتباط تلفنی ۸ مرکز مخابراتی در تهران


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی جماران، شهید حق شناس، حافظ، پیام نور، ولی عصر (عج)، شهید کلانتری، شهید رمضانی و بعثت درحال انجام است.

با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات جماران با پیش شماره های ۲۲۲۸، ۲۲۲۹، ۲۶۱۰ الی ۲۶۱۴، ۲۲۸۰ الی ۲۲۸۳ در محدوده خیابانهای فرمانیه، ثروتی، پلاک ۸ و در مرکز مخابرات شهید حق شناس با پیش شماره های ۴۴۷۰ الی ۴۴۷۶ در محدوده اتوبان تهران‏- کرج، بلوار دهکده المپیک، بلوار سرو آزادشهر و نیز در مرکز مخابرات حافظ با پیش شماره های ۶۶۷۰ الی ۶۶۷۶ در محدوده خیابانهای جمهوری، حافظ، پلاک ۷۱۲ تا فردا با اختلال همراه است.

عملیات کابل برگردان در مراکز مخابرات پیام نور و ولی عصر (عج) که از روز گذشته آغاز شده، اختلال ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات پیام نور با پیش شماره های ۴۶۰۱ ، ۴۶۰۴ ، ۴۴۲۷ ، ۴۴۲۹ ، ۴۴۴۰ الی ۴۴۴۹ ، ۴۴۶۰ الی ۴۴۶۲ ، ۴۴۸۹ در محدوده همت ، باهنر ، امیرابراهیم ، اشرفی اصفهانی تا روز جمعه و در مرکز مخابرات ولی عصر (عج) با پیش شماره های ۷۷۵۰ الی ۷۷۵۳ و ۷۷۶۰ الی ۷۷۶۸ در محدوده خیابان شهید موسوی خواه، کوچه حافظ ، شهید مدنی ، شهید نامجو را تا فردا ۵ شنبه به همراه خواهد داشت.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید کلانتری از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۶ ساعت و در مرکز مخابرات شهید رمضانی از ساعت ۲ بامداد به مدت ۴ ساعت با اختلال همراه است.

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات بعثت از جمعه ۱۴ دی ماه آغاز می شود که براساس آن، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات بعثت با پیش شماره های ۵۵۰۴ الی ۵۵۰۹، ۵۵۱۸، ۵۵۳۰ الی ۵۵۳۵ در محدوده خیابان های عراقی، ابراهیم نوری، کوچه های صالحی، آزادی به مدت ۳ روز با اختلال همراه است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موس جدید برای کنترل راحت تر تماس‌های ویدئویی
۵۰۰ هزار گوشی آیفون قاچاقی وارد ایران شد
مجوز فعالیت خدمات دهندگان اینترنت TD-LTE تمدید می‌شود
بررسی همترازی دبیر شورای فناوری اطلاعات با معاون وزیر در دولت