بسته‌های ترکیبی جدید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل معرفی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، مشترکین جدیدی که در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۹ اسفند نخستین تماس را از سیم کارت خود برقرار کنند؛ براساس بسته آغازین انتخابی، علاوه بر سیم‌کارت، تا سه ماه مکالمه و پیامک نامحدود، تا ۵۳ گیگابایت حجم اینترنت همراه، اشتراک یک ماهه سرویس تماشای فیلم و سریال نماوا و بسته کتاب صوتی دریافت می کنند.

براساس این گزارش، بسته آغازین شماره چهار شاتل موبایل شامل سیم‌کارت، ۵۱ گیگابایت اینترنت همراه برای ماه اول و یک گیگابایت اینترنت در ماه دوم و یک گیگابایت اینترنت در ماه سوم، سه ماه مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود و ۳۰۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه و ۳۳۰۰ پیامک برای سه ماه به همراه یک ماه اشتراک رایگان نماوا و بسته کتاب صوتی به قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه می‌شود. این بسته به مشترکین فعلی خدمات ADSL شاتل برای ماه اول با ۱۰۱ گیگ اینترنت و ۳ گیگابایت اینترنت ثابت ۷ روزه عرضه می‌شود.

سیم‌کارت و بسته آغازین شماره دو شاتل موبایل با ۱۲ گیگابایت اینترنت یک ماهه، ۳۰ روز مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود،  ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۲۱۰۰ پیامک یک ماهه با هزینه ۲۵ هزار تومان عرضه می‌شود. این بسته برای مشترکین فعلی ADSL شاتل با ۵۲ گیگابایت اینترنت همراه یک ماهه و ۲ گیگابایت اینترنت ثابت ۷ روزه عرضه می‌شود.

سیم کارت و بسته آغازین شماره یک شاتل موبایل نیز تا ۲۹ اسفندماه به همراه ۵.۵ گیگابایت اینترنت یک ماهه، ۳۰ روز مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود و ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۱۰۰ پیامک یک ماهه به همراه اشتراک نماوا و بسته کتاب صوتی به قیمت ۱۸ هزارتومان ارائه می‌شود. این بسته برای مشترکین فعلی خدمات ADSL شاتل با ۱۱ گیگابایت اینترنت همراه یک ماهه و ۱ گیگابایت حجم اینترنت ثابت ۷ روزه فعال سازی می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشترکین فعلی سیم کارت های شاتل موبایل هم که تا پیش از ۶ اسفند به این شبکه پیوسته اند، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه ۷ روزه بعنوان هدیه نوروزی دریافت می‌کنند. این دسته از مشترکین در صورت برقراری حداقل ۱۵ دقیقه مکالمه در بازه زمانی ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین، علاوه بر هدیه فوق در تاریخ ۲۰ فروردین ۹۷ تا ۵۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می‌کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بسته‌های جدید سیم کارت‌های شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت می‌توانند به وب‌ سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخست وزیر انگلیس «جف بزوس» را درباره مالیات به چالش می کشد
امکان گفتگوی مستقیم صوتی با وزیر ارتباطات فراهم شد
نتایج تحقیق کمیسیون فدرال تجارت از ادغام شرکت های فناوری
چالش های «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» در بخش ICT