بهبود فضای کسب وکار استارت‌آپی با همکاری «یونیدو»


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، این رویداد بخشی از برنامه دو ساله ای است که توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران در دست اقدام است و هدف از برگزاری آن، تقویت و بهبود فضای کار برای استارت‌آپ ها و کسب وکارهای کوچک و متوسط در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است .

این رویداد نخستین قدم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد به‌ منظور آشنایی با فضای کاری استارت‌آپ در ایران است و نمایندگان یونیدو با حضور در جمع کسب‌وکارها و استارت‌آپ های کوچک و متوسط از نزدیک با داستان ۶ استارت‌آپ آشنا شدند.

حضور نمایندگان و تیم کاری یونیدو با هدف آشنایی با زیست‌بوم استارت‌آپی و شناخت اولیه از فضای کسب‌وکار در کشور صورت گرفته که در سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

طی این هفته این تیم با استارت‌آپ های مختلف و فضای کار اشتراکی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری  ملاقات خواهد کرد تا تصویر کلی از فضای کسب و کارهای نوپای ایران برای نمایندگان سازمان یونیدو فراهم شود و تحلیل شرایط موجود به‌عنوان قدم اول، نهایی شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ائتلاف جهانی بر ضد کرونا با هوش مصنوعی
رونمایی از بلندگوی هوشمند جدید گوگل
نقش مهم پژوهشگاهICT در بومی‌سازی لبه فناوری‌های اطلاعاتی
لزوم توسعه زیرساخت های ارتباطی برای ورود ۵G