«بوت‌کمپ بازاریابی دیجیتال» به صورت آنلاین برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، بوت‌کمپ (Boot Camp) یک کمپ و برنامه آموزشی و تمرینی است که به منظور ارتقای مهارت‌های تخصصی برگزار می شود، بوت‌کمپ‌ها معمولا دوره‌های ۲ تا ۳ ماهه ای هستند که آموزش های فشرده ای را ویژه کسب‌وکارها ارائه می کنند. در این دوره های آموزشی ارتباط نزدیکی میان دانشجویان و مربی‌ها وجود داشته و نقطه قوت آن نسبت به سایر دوره ها، معرفی دانشجویان پس از پایان دوره به مراکز مختلف برای استخدام و کاریابی است.

بوت‌کمپ بازاریابی دیجیتال با رویکرد توسعه آموزش کسب و کار در فضای دیجیتال و تقویت فعالیت استارت‌آپ ها، توسط یکی از شتابدهنده های کارخانه نوآوری آزادی کلید خورده و شرکت در این دوره آموزشی ۱۰۰ ساعته مشروط به قبولی در آزمون تعیین سطح است.

مبانی بازاریابی و تدوین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی، بازاریابی محتوایی، بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی، طراحی وبسایت، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو SEO، تبلیغات آنلاین، مانیتورینگ و تحلیل، امنیت اطلاعات و بازاریابی حفظ و نگهداشت مشتری از مهمترین سرفصل های آموزشی در این دوره مجازی چندماهه خواهد بود.

اساتید بوت‌کمپ بازاریابی دیجیتال از کارشناسان اکوسیستم استارت‌آپی و مارکتینگ هستند و در این دوره مهارت‌هایی که در مسیر یادگیری بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای نوپا ضروری است ، محور آموزش ها قرار گرفته است.

از آنجا که با پیشرفت تکنولوژی و توسعه رسانه ها در زندگی، بازاریابی از شکل چاپی و محیطی(سنتی) خارج شده و روش‌های جدید با عنوان بازاریابی دیجیتال در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته است و از طرفی بروز شرایط بحران کرونا، نیاز کسب و کارها را به استفاده از ظرفیت فضای مجازی بیشتر کرده، ۵۷۰ میلیون تومان کمک هزینه آموزشی برای ۳۰ نفر اول در نظر گرفته شده است.

این بوت‌کمپ از ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری و سایر نهادها برای حمایت از توسعه آموزش های آنلاین مورد نیاز کسب وکارها دعوت به عمل آورده تا روند آموزش مجازی را برای علاقمندان تسهیل کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمله سایبری به دولت، پارلمان و دانشگاه‌های بلژیک
ناگفته‌هایی از مشکلات اینترنت ثابت/رگولاتوری مانع توسعه صنعت ICT
گوگل میزبان تبلیغات گرانفروش می شود
تولید نرم افزاری که نقاط ضعف و قوت خط تولید را مشخص می کند