«بوت کمپ هوش مصنوعی» برگزار می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، «بوت کمپ هوش مصنوعی» توسط یک شتاب‌دهنده هوش مصنوعی در کشور و با حمایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ۱۳ و۱۴ تیر در کارخانه نوآوری در تهران برگزار می‌شود.

در این کارگاه آموزشی عمار جلالی‌منش معاون اطلاعات علم و فناوری ایران، آزاده محبی رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات، مرضیه زرین‌بال رئیس گروه ارتباطات علمی و امیرحسین صدیقی استادیار پژوهشکده فناوری اطلاعات ایرانداک به عنوان منتورهای حرفه‌ای فعالیت می‌کنند.

توسعه مدل کسب‌وکار حول سرویس‌های هوش مصنوعی، تربیت تیم‌های کارآفرین برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی–یادگیری عمیق، توسعه پلتفرم‌های سرویس‌دهی در حوزه هوش مصنوعی، معرفی علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های مدیریت و بازاریابی به تیم‌ها و متخصصان هوش مصنوعی به منظور توسعه آن‌ها و تبدیل‌شدن به کسب‌وکار حوزه هوش مصنوعی، انتخاب چند تیم برای سرمایه‌گذاری، معرفی متخصصان هوش مصنوعی به کسب‌وکارهای مطرح دیجیتال و آموزش متخصصان و دانشجویان کامپیوتر برای فراگیری روش‌های نوین هوش مصنوعی – یادگیری عمیق از جمله مهم‌ترین اهداف «بوت کمپ هوش مصنوعی» است.

«بوت کمپ» در حوزه فناوری اطلاعات (IT) معمولاً برای دوره‌های آموزشی فشرده و سرسختی استفاده می‌شود که فرد با شرکت در آنها طی فرآیند منظم چندروزه، علاوه بر دانشی که در زمینه‌ای مشخص به دست می‌آورد با چالش‌های مختلف روبرو می‌شود و با فرآیندهایی مانند تیم‌سازی خود را برای حل آن چالش‌ها یا ایده‌پردازی درباره آن‌ها آماده می‌سازد و سپس فرد می‌تواند به‌صورت حرفه‌ای وارد آن حوزه شود.

اطلاعات بیشتر در نشانی problem.ir در دسترس است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود