بیست و سومین الکامپ تهران به کار خود پایان داد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، الکامپ تهران به عنوان مهمترین رویداد فناوری اطلاعات در کشور با حضور ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های دائمی از سی ام تیرماه تا روز گذشته دوم مرداد برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت های فعال حوزه فناوری اطلاعات آخرین دستاوردهای خود را در خصوص فناوری های اطلاعاتی، ارتباطات، خدمات، محصولات و کالاهای این بخش در معرض دید عموم گذاشتند.

نمایشگاه الکامپ تهران امسال بدون برگزاری مراسم افتتاحیه و نیز بدون برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

 در این نمایشگاه سالن دولت الکترونیک آخرین دستاوردهای دولت درخصوص پروژه دولت الکترونیک و شبکه ملی اطلاعات را در معرض دید عموم گذاشت و مسئولان دولتی از این سالن بازدید داشتند. در همین حال مهمترین و پربازدیدترین سالن های نمایشگاه امسال را استارتاپ های فناوری اطلاعات تشکیل داد و بالغ بر ۴۵۰ کسب و کار نوپا طرح ها و ایده های خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

 طبق اعلام معاون وزیر رتباطات قرار است از سال آینده دو نمایشگاه الکامپ و تلکامپ به عنوان نمایشگاه های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات با هم ادغام شده و در تابستان برگزار شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بدون حضور خودتان در عکس سلفی بگیرید!
مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود
مایکروسافت از فایل های شخصی کاربران محافظت می کند
احساس حضور در تالار موسیقی با تبلت‌ جدید هوآوی