بیل گیتس موبایل اندروید را به آیفون ترجیح می دهد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مک رومرز، بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت یک جلسه پرسش و پاسخ صوتی در اپلیکیشن کلاب هاوس برگزار کرد. او طی این جلسه توضیح داد که همچنان موبایل اندروید را به آیفون را ترجیح می‌دهد. به گفته او تولید کنندگان دستگاه‌های اندروید در خصوص یکپارچه سازی نرم افزار انعطاف پذیرتر عمل می‌کنند.

او در گفتگویی با اندرو رأس سورکین (خبرنگار آمریکایی) در این اپ شرکت و درباره استفاده از سیستم اندروید درگذشته صحبت کرد. سورکین از او سوال کرد که آیا علاقه اش به دستگاه‌های اندروید تغییر کرده است یا خیر، زیرا اپلیکیشن کلاب هاوس فقط روی سیستم iOS فراهم است.

بنیانگذار مایکروسافت در پاسخ توضیح داد که هنوز هم اندروید را ترجیح می‌دهد اما برای انجام برخی کارها از آیفون استفاده می‌کند. دلیل گیتس برای استفاده از اندروید آن است که بیشتر اوقات تولید کنندگان نرم افزار مایکروسافت را به طور پیش فرض روی دستگاه‌ها نصب می‌کنند.

او در این باره گفت: «من در حقیقت از یک موبایل اندروید استفاده می‌کنم. چون می‌خواهم همه چیز را تحت کنترل داشته باشم. گاهی اوقات از آیفون‌ها هم استفاده می‌کنم، اما دستگاهی که همیشه همراهم می برم، مجهز به اندروید است.

برخی از تولید کنندگان دستگاه‌های اندروید نرم افزار مایکروسافت را به طور پیش فرض روی آنها نصب می‌کنند و این کار مرا راحت تر می‌کند. آنها در خصوص چگونگی ا رتباط نرم افزار با سیستم عامل انعطاف پذیرتر عمل می‌کنند. در نهایت من هم به استفاده از چنین دستگاهی عادت کرده‌ام.»


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هند قانون استفاده از شارژر یکسان را تصویب می کند
فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند