بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، در شرایطی که توئیتر مدعی شده برای مشخص کردن پیام‌های دروغ پراکن در مورد واکسن کرونا از برچسب اطلاع رسانی استفاده کرده یا این پیام‌ها را پاک می‌کند، این کار را در مورد توئیت نیکی میناژ رپر مشهور کشور ترینیداد که در قاره آمریکا شهرت زیادی دارد، انجام نداده است.

وی در توئیت خود مدعی شده تزریق واکسن کرونا باعث شده دوست خواهرزاده اش توان باروری خود را از دست بدهد. این در حالی است که هیچ شواهد علمی وجود ندارد که ثابت کند تزریق واکسن کرونا موجب مشکلات باروری در زنان یا مردان می‌شود.

این رپر تصریح کرده خواهرزاده اش قصد ندارد واکسن کرونا بزند، زیرا دوستش با این کار نابارور شد. میناژ در توئیتر ۲۲.۶ میلیون نفر دنبال کننده دارد و مدعی شده عروسی این فرد که مذکر است به علت وقوع همین مشکل به هم خورده و افراد باید خود بدون تحت فشار قرار گرفتن در مورد واکسن زدن تصمیم بگیرند.

سخنگوی توئیتر در واکنش به انتقاد رسانه‌ها در مورد بی تفاوتی خود مدعی شده که این توئیت قوانین آن را نقض نمی‌کند. در عین حال این فرد توئیت های دیگری نیز داشته و گفته خود حتماً واکسن می‌زند، زیرا می‌خواهد به مسافرت‌های کاری برود و بسیاری از کشورها بدون واکسینه شدن چنین اجازه‌ای نمی‌دهند. توئیتر قبلاً مدعی شده بود با انتشار اخبار دروغ در مورد واکسن کرونا مقابله می‌کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

برنامه چین برای تقویت اقتصاد دیجیتال تا سال ۲۰۲۵
رفع موانع توسعه فیبر نوری با حمایت وزارت ارتباطات قابل انجام است
الزامات جدید آمریکا برای محافظت از داده های حساس
سنای آمریکا لایحه اصلاح فروشگاه های اپ را بررسی می کند