تاثیر بازدید مجازی رهبر انقلاب از مراکز تولیدی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام با اشاره به بازدید مجازی رهبر انقلاب از مراکز تولیدی بر بستر شبکه ملی اطلاعات اظهار داشت: خیلی‌ها در روزهای شیوع کرونا، برای تداوم فعالیتهایشان از سرویس‌های جلسات مجازی استفاده کردند.

وی افزود: شرکتهای فراهم کننده‌ این خدمات در سراسر دنیا با یک رشد اقتصادی خوب مواجه بودند. شرکتهای ایرانی هم وارد این عرصه شدند، برخی از آنها از ما درخواست کمک کردند که حمایت کردیم و رشد خوبی هم تجربه کردند؛ انصافا کیفیت خیلی خوبی هم دارند.

وزیر ارتباطات گفت: به شخصه دوماهی است که تمام جلساتم را از طریق نرم افزارهای این شرکتها برگزار می‌کنم.

جهرمی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه بازدید مجازی از مراکز تولیدی برای تاکید بر «جهش تولید» داشتند؛ در این میان، یک حمایت عملی هم از سوی دفتر معظم له از تولید نرم افزاری کشور انجام شد.

وی گفت: استفاده از نرم افزار «ایرانی» بر بستر شبکه‌ ملی اطلاعات برای برگزاری این دیدار مجازی، حرکتی است که می تواند توسط همه‌ ما ادامه پیدا کند تا بازار نرم افزار برای جوانهای ایرانی اشتغال ایجاد کند.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: به نوبه‌ خودم از این حمایت عملی قدردانی می‌کنم. این اقدام انگیزه‌ مضاعفی برای شرکتهای اقتصاد دیجیتال ایران خواهد بود تا در «جهش تولید» نقششان را به خوبی انجام دهند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد
کمبود تراشه ۲۰۲۳ میلادی برطرف می شود