تازه‌ترین گمانه زنی در مورد زمان عرضه آیفون ۱۲


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی نت، انتظار می‌رود اپل امسال از سه مدل گوشی آیفون ۱۲ به نام‌های آیفون ۱۲، ۱۲ پرو و ۱۲ مکس رونمایی کند. همچنین گفته می‌شود یک مدل پیشرفته و خاص از آیفون به نام آیفون ۱۲ پرو مکس نیز در راه است.

این شرکت به درخواست‌ها در مورد اعلام زمان رونمایی از مدل‌های تازه آیفون پاسخ نداده، اما منابع نزدیک به این شرکت به سی نت گفته اند که امسال اپل قصد دارد رونمایی از آیفون‌های جدید را با تأخیر دو هفته‌ای نسبت به زمان همیشگی برگزار کند. با توجه به اینکه رونمایی از آیفون‌های تازه هر سال در انتهای ماه سپتامبر انجام می‌شود. پس می‌توان نتیجه گرفت که مراسم مذکور امسال در تاریخ ۱۳ یا ۱۴ اکتبر انجام می‌شود.

یکی از دلایل این تأخیر تعطیلی موقت کارخانه‌های طرف قرارداد اپل برای تأمین قطعات آیفون در کشورهایی مانند چین بوده است. همچنین برخی از این کارخانه‌ها نیز با ظرفیت محدودی به فعالیت خود ادامه داده اند و این امر چرخه تأمین قطعات مورد نیاز اپل را مختل کرد.

برخی منابع ژاپنی و از جمله نشریه نیکی ژاپن هم تأیید کرده‌اند که اپل تولید گوشی‌های نسل پنجم آیفون را در اواسط سپتامبر آغاز می‌کند و آنها را تا اواسط اکتبر به دست مصرف کنندگان خواهد رساند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمار تراکنشهای دیجیتال/ بلوغ ۷۰ درصدی دستگاهها در خدمات الکترونیک
آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت