تحقق اشتغال پایدار از طریق اجرای طرح های نوآورانه فناوری اطلاعات


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمد خوانساری گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام گذاری کردند. بدون شک یکی از نهادهای اصلی تحقق این منویات به‌منظور رسیدن به تولید و اشتغال پایدار در نهایت اعتلای کشور، سازمان فناوری اطلاعات ایران محسوب می‌شود که بیانگر اهمیت بالای جایگاه سازمانی است که در آن مشغول به خدمت هستیم.

وی افزود: بدون‌شک، سال ۱۴۰۱، سال تحولی بزرگ در سازمان فناوری اطلاعات ایران خواهد بود که تحقق بخش عمده این تحول نیازمند همت و تلاش مضاعف همه همکاران توانمند است که در کنار هم و با همدلی بیشتر، مسیر پیشرفت کشور عزیزمان را هموار کنیم.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران ادامه داد: در این مسیر، بنده نیز تلاش خواهم کرد تا مشکلات و موانع پیش‌رو را برای رسیدن به تحولات مورد نظر سازمان فناوری اطلاعات ایران از جمله ارائه یکپارچه کلیه خدمات دولت هوشمند از طریق درگاه ملی خدمات، بسترسازی برای توسعه خدمات متنوع هوشمند مورد نیاز آحاد مردم توسط بخش خصوصی، شکل گیری اپراتورهای ارائه دهنده خدمات هوشمند به شهروندان و دستیابی به اهداف مشخص شده در سند طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات در لایه خدمات و تحقق جایگاه این سازمان در مأموریت‌های ملی برطرف کنم.

معاون وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: امیدوارم در این مسیر، با تلاش و همدلی، در راستای تحقق اشتغال پایدار از طریق اجرای طرح‌های نوآورانه، شعار «طعم شیرین فناوری» را در کنار هم برای کشور محقق کنیم تا از این رهگذر بتوانیم در مسیر تاکید مقام معظم رهبری، گام‌های اساسی در پیاده سازی اهداف ایجاد تولید، اشتغالزایی و دانش بنیان برداریم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد