تحقیق در مورد استفاده شخصی «سندبرگ» از منابع فیس‌بوک


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وال استریت ژورنال، با چندین کارمند در ارتباط با تحقیقات از فیس‌بوک مصاحبه شده است و منابع مطلع افزوده‌اند این تحقیقات حداقل از پاییز گذشته در جریان بوده است.

از جمله فعالیت‌هایی که مورد بررسی قرار می‌گیرند، اقدامات کارکنان فیس‌بوک برای حمایت از بنیاد سندبرگ موسوم به لین این و کمک به نوشتن و تبلیغ کتاب دوم او موسوم به «گزینه B: رویارویی با سختی‌ها، ایجاد انعطاف‌پذیری، و یافتن شادی» است.

در اوایل ماه ژوئن، سندبرگ، که همکاری نزدیکش با مدیرعامل فیس‌بوک مارک زاکربرگ باعث رشد بزرگترین شبکه اجتماعی جهان شد، پس از ۱۴ سال اعلام کرد که از این شرکت جدا می‌شود.

خاویر اولیوان، مدیر ارشد واحد رشد، قرار است به عنوان جایگزین وی منصوب شود، اگرچه زاکربرگ گفت قصد ندارد نقش سندبرگ را مستقیماً در ساختار فعلی شرکت جایگزین کند. سندبرگ گفته که پس از ترک شرکت در پاییز به خدمت در هیئت مدیره متا ادامه خواهد داد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می شود
استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند