تحقیق کنگره در مورد عملکرد ترامپ بر ضد ۲ شرکت فناوری


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، تحقیقات یادشده در مورد اقدامات ترامپ بر علیه دو شرکت آمازون و ای تی ان تی صورت می گیرد. آدام شیف رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان امریکا در این مورد گفته است: دموکرات ها در این مورد تحقیق خواهند کرد که آیا ترامپ رئیس جمهور آمریکا از قدرت خود برای وارد کردن فشار به شرکت آمازون و جلوگیری از ادغام ای تی اند تی و تایم وارنز سواستفاده کرده است یا خیر.

ترامپ پیش از این به اداره پست امریکا فشار آورده بود تا هزینه دریافتی از آمازون برای حمل و نقل بسته های پستی این شرکت را افزایش دهند. علت این امر کینه ترامپ از جف بزوس رئیس آمازون است که از حامیان هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا بود. انتشار مقاله های انتقادی از ترامپ در واشنگتن پست که در مالکیت جف بزوس است نیز در این مساله بی تاثیر نبوده است.

مقابله ترامپ با ای تی اند تی و ادغام آن با تایم وارنر نیز چندان ربطی به نگرانی های ضدانحصار ندارد و بیشتر ناشی از علاقه ترامپ به مقابله با سی ان ان است که تحت مالکیت تایم وارنر قرار دارد. ترامپ هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

چند دادستان آمریکایی خواهان تجزیه بخش تبلیغاتی گوگل شدند
رئیس گوگل خواستار برابری نژادی در امریکا شد
هوش مصنوعی جهش آینده کرونا را پیش بینی می‌کند
۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد