تدوین شیوه‌نامه به‌کارگیری اطلاعات ماهواره‌ای در زمان وقوع سیل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمود نیلی احمدآبادی رئیس هئیت ویژه گزارش ملی سیلاب و رئیس دانشگاه تهران از پژوهشگاه فضایی ایران بازدید کرد و در جریان ارائه گزارش فعالیت‌های این پژوهشگاه و سازمان فضایی در خصوص سیلاب قرار گرفت.

وی در این بازدید با بیان اینکه سازمان فضایی ایران و پژوهشگاه فضایی، جزو اولین نهادهایی بودند که برای همکاری با هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب اعلام آمادگی کردند و به خاطر دستاوردهای ارزشمندی که داشته اند به آنها تبریک می‌گویم، گفت: در هیئت ویژه سیلاب ۱۶ کارگروه تشکیل شد و استفاده از تمام توان ملی و تجارب جهانی هدف این هیئت است. برای تشکیل آن یک شبکه متخصصان مرتبط با موضوع سیلاب ایجاد کردیم و در اصل تشکیل این هیئت، خود یک نوآوری است.

نیلی افزود: با توجه به نقش مهم و اساسی سازمان و پژوهشگاه فضایی ایران و اهمیت داده های ماهواره‌ای در حوزه سیلاب، امیدوارم بتوانیم شیوه‌نامه‌ای برای تعامل هرچه بهتر و دریافت سریع و به موقع اطلاعات با این سازمان و پژوهشگاه تدوین کنیم تا بتوان از این ظرفیت‌های ملی به طور کامل استفاده کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود