ترامپ از سرویس های موبایل رمزگذاری نشده استفاده می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، گزارشی جدید نشان می دهد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به طور مداوم با استفاده از دستگاه های تایید نشده تماس تلفنی برقرار می کند.

این درحالی است که او در برنامه انتخاباتی خود هیلاری کلینتون را برای استفاده از سرورهای خصوصی ایمیل به باد انتقاد گرفته بود.

سابقه تماس ها که به عنوان بخشی از تحقیقات درباره ترامپ منتشر شده، نشان می دهد او و مشاوران ارشدش به طور مداوم از موبایل های غیر ایمن برای انجام فعالیت هایی در کاخ سفید استفاده کرده اند. همچنین چند مقام دولتی که نامشان فاش نشده نیز این امر را تائید کرده اند.

مقامات دولتی به طور معمول از سرویس های موبایل رمزگذاری شده استفاده می کنند تا از هک شدن اطلاعات تماس ها و پیامک ها اجتناب کنند.

آلکس هید مدیر فناوری  شرکت Security Scorecard می گوید: سرویس های موبایل رمزگذاری نشده را به راحتی می توان هک کرد. در برخی موارد حتی هکر می تواند با بالارفتن از یک برج مخابرات موبایل و اتصال به یک لپ تاپ تمام اطلاعات را دانلود کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند