ترفند هایی برای برندینگ شخصی : خودتان باشید.


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

داشتن یک استراتژی موفق برای برندینگ شخصی آن‌قدرها هم که تصور می‌کنید سخت نیست.

در حقیقت، برای اینکه از منحصربه‌فرد بودن برند شخصی‌تان اطمینان داشته باشید باید از ویژگی‌های شخصیتی خودتان استفاده کنید تا برندی کاملاً منحصربه‌فرد داشته باشید.

به‌عبارت‌دیگر، خودتان باشید! اگر از طرفداران پرشور ورزش هستید، ورزش را نیز به برند شخصی خود اضافه کنید. هنگامی‌ که شما در برندینگ شخصی خود، حقیقت واقعی خودتان را به نمایش می‌گذارید نه تنها باعث افزایش جذابیت آن می‌شود بلکه مخاطبان شما نیز حقیقی بودن برند شخصی شما را احساس می‌کنند و این کار باعث بیشتر موردتوجه قرار گرفتن آن می‌شود.

در زیر ترفندها و نکاتی را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا یاد بگیرید که چطور از شخصیتتان در برندینگ شخصی خود استفاده کنید و یک استراتژی موفق برای این منظور داشته باشید:

 

برندینگ شخصی

سرگرمی‌هایتان را به‌عنوان بخش قابل‌ملاحظه از برندتان استفاده کنید.

علاقه شخصیتان به یک تیم ورزشی خاصی، سینما، جمع‌آوری سکه یا هر نوع سرگرمی‌ای که به آن می‌پردازید می‌تواند راهی برای ترکیب برند شخصی شما با زندگی شخصیتان باشد. به‌طور مثال می‌توانید در وبلاگ شخصی، صفحات اجتماعی یا قسمت درباره من وب‌سایتتان این سرگرمی‌ها را به اشتراک بگذارید.

این کار باعث می‌شود که شما واقعی‌تر و جالب‌تر به نظر برسید، همچنین باعث افزایش تعامل با مخاطبانتان و همچنین برگ برنده‌ای در مقابل رقیبانتان است.

خانواده خود را نیز وارد کنید.

اگر ازدواج‌کرده‌اید و فرزند دارید، خانواده شما بخش مهمی از زندگی شما هستند. آنها را هم وارد برند شخصی خود کنید، از قرار دادن عکس‌های خانوادگی خود در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی دیگر دریغ نکنید. خانواده خود را وارد پروسه برندینگ شخصی خود کنید زیرا این کار باعث می‌شود که برند شما نسبت به برندهای تک‌بعدی دیگر بهتر و واقعی‌تر ظاهر شود.

خجالتی نباشید.

بسیاری از افراد از اینکه ایده‌ها و نظرات خود را به اشتراک بگذارند خجالت می‌کشند. قبل از ارائه هر مطلبی اطمینان حاصل کنید که این مطلب توهین‌آمیز نباشد و سپس خجالت را کنار بگذارید و ایده‌های خود را مطرح کنید. با این کار شما جالب‌تر و جذاب‌تر دیده خواهید شد و این را هم بدانید که مشتریان شما بیشتر به دنبال واقعیت در شما هستند و این کارتان باعث می‌شود که واقعی جلوه کنید.

بروز نگاه‌داشتن ایمیل‌ها، وبلاگ شخصی و همچنین پروفایل‌هایتان در شبکه‌های اجتماعی نیز ایده خوبی برای به نمایش گذاشتن شخصیتتان است. بسیاری از افراد معتقدند که برند شخصی آنها می‌بایست کاملاً استریل، پاک و تک‌بعدی باشد. این کار آسان نیست! یک برند شخصی مؤثر بر پایه شخصیتی قدرتمند ساخته‌شده است پس اگر یک شخصیت قوی دارید نگران از بین رفتن برندتان نباشید و همان‌طور که در ابتدا گفته شد خودتان باشید و نگذارید که اعتقادات دیگران باعث سست شدنتان شود.

منبع: Fast Company

 

 

برچسب ها: برند شخصی, برندینگ, برندینگ شخصی, پرسونال برندینگ


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

سیستم عامل هواوی برای موبایل تا ۲۰۲۱ عرضه می شود
۵۰ هزار بیمار کرونایی با سیستم ردیابی دیجیتال شناسایی شدند
«کیش» پیشگام در پیوستن به شبکه نسل پنجم
کرونا اقبال به تبلت‌های دارای نمایشگرهای بزرگ‌ را افزایش داد