تصاویر و ویدئوهای گلکسی نوت ۱۰ پرو را ببینید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جی اس ام آرنا، با توجه به آنکه سامسونگ معمولاً دستگاه‌های گلکسی نوت را در پاییز یا اواخر تابستان معرفی می‌کند، از هم اکنون تصاویری از دستگاه نوت ۱۰ منتشر شده است.

این تصاویر طراحی «گلکسی نوت ۱۰» و همچنین «گلکسی نوت ۱۰ پرو» را نیز نمایش می‌دهند.

همانطور که در ویدئو دیده می‌شود موبایل گلکسی نوت ۱۰ پرو شباهت زیادی به نوت ۱۰ دارد. اما تمایزهایی میان آنها وجود دارد. به عنوان مثال نوت ۱۰ دارای ۳ دوربین پشتی است و مدل پرو ۴ دوربین دارد.

دوربین چهارم احتمالاً یک یونیت ۳DToF است و به گفته کارشناسان احتمالاً کل تنظیمات آن با گلکسی اس ۱۰ ۵ جی نیز یکسان است.

طبق گزارش‌های مختلف گلکسی نوت ۱۰ با نمایشگر ۶.۳ و گلکسی نوت ۱۰ پرو با نمایشگر ۶.۷۵ اینچی عرضه می‌شوند. هرچند احتمال دارد وضوح نمایشگرهای دو دستگاه یکسان باشد، اما ظرفیت باتری‌های آنها متفاوت خواهد بود.

به غیر از آنچه گفته شد به نظر می‌رسد بقیه مشخصات گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پرو یکسان باشد. در نمایشگر هر دو دستگاه‌ها یک سوراخ وجود دارد. دکمه روشن و خاموش کردن دستگاه و همچنین دکمه‌های تنظیم صوت در سمت چپ موبایل قرار دارند. در قسمت پایین موبایل نیز یک پورت یو اس بی سی وجود دارد.

در کنار این موارد، جک ۳.۵ میلیمتری هدفون در هر دو دستگاه حذف شده است. علاوه برآن اسکنر اثر انگشت در پشت دستگاه‌ها نیز حذف شده زیرا این قسمت در نمایشگر تعبیه شده است. پیش بینی می‌شود سری گلکسی نوت ۱۰ در آگوست سال جاری رونمایی شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد