تعطیلی دفاتر پیشخوان بدون کسب اجازه ممنوع است


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، مرتضی رضایی رئیس کمیته رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان در جلسه رسیدگی به تخلف تعدادی از دفاتر متخلف، رعایت دستورالعمل‌ها و تکریم ارباب رجوع را یک الزام برای دفاتر پیشخوان دانست و اظهار کرد: به طور منظم دفاتر پیشخوان خدمات در سطح استان تهران مورد بازدید و رصد قرار می‌گیرند و گزارش تخلفات آنها به کمیته ارجاع و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با تاکید بر رعایت اصول حاکم و مقررات مربوط به اداره دفاتر پیشخوان توسط عوامل اجرایی و مدیران دفاتر گفت: به علت افزایش بی رویه هزینه اجاره بیشتر دفاتر بدون اطلاع کارگروه دفاتر پیشخوان اقدام به تعطیلی دفتر می‌کنند که این اقدام بدون اطلاع و کسب اجازه ممنوع است و به عنوان تخلف مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی بخش عمده موارد رسیدگی شده در این کمیته را عدم فعالیت دفاتر دانست و افزود: دفاتری که به هر دلیلی برای مدت کوتاهی امکان ادامه فعالیت ندارند حتماً باید به صورت مکتوب موضوع را به کارگروه دفاتر پیشخوان اطلاع و مجوز لازم را اخذ کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اپ استور بومی روسیه هم از راه رسید
بکارگیری تجربیات ارتش در بومی‌سازی تجهیزات نرم‌افزاری وسخت‌افزاری
تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد