تقدیر از زیرساخت برای برقراری نیازمندیهای ارتباطی ارتش


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، تقدیر جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از شرکت ارتباطات زیرساخت، در نخستین جشنواره برترین های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارتش صورت گرفت.

سرتیپ ستاد احمدرضا پور دستان با اهدای لوح سپاس و تندیس به شرکت ارتباطات زیرساخت از خدمات این شرکت برای همکاری و هماهنگی اثربخش در زمینه برقراری نیازمندی های ارتباطی  یگان های تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر کرد.

در این لوح که به فرهاد معارفی سرپرست شرکت ارتباطات زیرساخت اهدا شده، آمده است: «تاریخ ایران سربلند اسلامی، سرشار از وجود مردان بزرگی است که با شور دفاع از کیان اسلام و کشور ، لباس مقدس سربازی ارتش اسلام را پوشیده اند و در مسیر پر افتخار مجاهدت در راه خدا ، از هیچ فداکاری دریغ نکردند .

از زحمات ارزشمند و شایسته شرکت ارتباطات زیرساخت در زمینه برقراری نیازمندیهای ارتباطات زیرساخت یگانهای تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر به عمل می آید .

سلامتی موفقیت و سربندی روز افزون شما را در راه پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات و عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) تحت هدایت و رهبری حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت ایت اله  خامنه ای مسئلت می کنم.»

به گزارش شرکت ارتباطات زیرساخت، ارتباطات به عنوان یکی از کلیدی ترین موضوعات در دستگاه های امنیتی و نظامی کشور اهمیت ویژه ای دارد و از این رو شرکت ارتباطات زیرساخت همواره کوشیده به نحو مطلوب در تأمین این نیاز نقش مؤثری ایفا کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد
نقشه راه هوافضا در «جهش تولید» تدوین می شود