تلاش مرد آمریکایی برای سرقت دامنه اینترنتی به زور اسلحه


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، شرمن هاپکینز که در ایالت آیوای امریکا زندگی می کند سه روز پیش به علت ورود غیرقانونی به یک خانه و تهدید مالک یک دامنه اینترنتی به زور اسلحه برای تصاحب این دامنه به تحمل بیست سال حبس محکوم شد.

دامنه یادشده به نشانی doitforstate.com به یک مرد ۲۶ ساله و ساکن آیوا به نام ایتان دیو تعلق دارد و تلاش برای تصاحب آن عامل درگیری میان دو طرف بوده است.

نزاع دو طرف در این زمینه سال گذشته رخ داد و در جریان آن هاپکینز ۴۳ ساله به زور وارد خانه دیو شد و تلاش کرد وی را با تهدید اسلحه مجبور به واگذاری دامنه مذکور کند.

اما شرایط به گونه دیگری پیش رفت و دیو خود را در اتاقی حبس کرد. سپس هاپکینز در را با شلیک تیر باز کرد و با دیو درگیر شد. در نتیجه این درگیری یک تیر به پای او و چندین تیر به سینه هاپکینز اصابت کرد. هنوز مشخص نیست این فرد چرا این قدر اصرار داشته تا کنترل دامنه یادشده را در دست بگیرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخستین دوره آموزشی جرم یابی دیجیتال برگزار می شود
قزوین می‌تواند قطب فن آوری و آی تی کشور شود
کشف آسیب پذیری جدید در سیستم عامل اندروید/سرقت اطلاعات هویتی گوشی
ساخت ابررایانه «سیمرغ» برای خدمات اینترنت اشیا